Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

KONCERT ODWOŁANY

2019-03-11 11:17:41, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Z przykrością informujemy, że zaplanowany koncert pt.

„Skazany na bluesa” w wykonaniu Macieja Lipiny z zespołem, który miał się odbyć 15 marca 2019 r. jest odwołany.

Bilety zakupione można zwrócić w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury, ul. Rynek 5 w Jaworze.

FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA

2019-02-27 19:05:42, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Zapraszamy na interaktywny spektakl dla dzieci 17.03. 2019 r. w niedzielę o godz. 16:00.
Jest to spektakl mówiący o sile wyobraźni, wartości jaką niesie z sobą czytanie książek i ciekawość świata. W spektaklu dwójka głównych bohaterów przenosi się za sprawą magicznej księgi do krainy polskich legend, które opowiedziane są na nowo, z humorem. Wykorzystujemy techniki linowe- Pan Twardowski naprawdę wisi na Księżycu! Dzieci włączane są w przygody głównych bohaterów i przeżywają je wspólnie z nimi.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2019-02-13 13:40:50, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 64.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, którego organizatorem jest działające od ponad 100 lat Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.
W konkursie mogą wystąpić: uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczniowie ostatniej klasy gimnazjum i osoby starsze.
Konkurs odbywa się w czterech turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, poezja śpiewana i teatr jednego aktora (monodramy).

SKAZANY NA BLUSA

2019-02-13 09:34:34, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy na koncert z utworami z repertuaru grupy DŻEM w wykonaniu Macieja Lipiny - odtwórcy głównej roli w spektaklu "Skazany na bluesa" - pierwszej w Polsce teatralnej adaptacji filmu Przemysława Angermana i Jana Kidawy-Błońskiego w reżyserii Arkadiusza Jakubika.
Spektakl jest nieprzerwanie grany z wielkim powodzeniem w Teatrze Śląskim w Katowicach.
Wokaliście towarzyszy zespół muzyków Teatru Śląskiego.

Koncert Tomasza Stockingera

2019-02-11 14:38:05, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Z uwagi na ogłoszoną właśnie ŻAŁOBĘ NARODOWĄ zmuszeni jesteśmy odwołać koncert Tomasza Stockingera w dniu 14 lutego 2019 r. Więcej informacji zamieścimy wkrótce.

Maraton Oskarowy

2019-02-07 19:57:47, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Przedstawiamy "Maraton Oskarowy w Kinie Visa", w ramach którego wyświetlane będą trzy gorące tytuły, nominowane do tej najważniejszej nagrody w filmowym świecie na seanse zapraszamy 24 lutego do Teatru Miejskiego.
3 filmy nominowane do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w ramach jednego biletu!

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową kino.visa.pl

Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

2019-02-04 10:48:37, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy do Teatru Miejskiego w dniu 21 lutego (czwartek) na godzinę 18.00 na występ zespołu DON VASYL. Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".

NIGHT PARTY

2019-01-22 18:29:17, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Karnawał trwa! Zapraszamy do rezerwacji stolików na dyskotekę w ECMEN. WSTĘP WOLNY

Już nie zapomnisz mnie

2019-01-22 17:39:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Koncert „Już nie zapomnisz mnie” z Tomaszem Ryszardem Stockinger oraz Stefanem Feliksem Gąsieniec w Teatrze Miejskim w Jaworze w dniu 14.02.2019 r., cena biletu 65 zł do nabycia w kasie teatru oraz na www.JOK.jawor.pl.

Tomasz Stockinger ukończył PWST w Warszawie w 1978 r., od tego czasu nieprzerwanie związany z teatrem,kinem,telewizją, a także estradą jest dziś jednym z najbardzi

Za nami finał powiatowego konkursu kolędniczego „Jaworskie Gody” - 21. edycja

2019-01-18 11:02:35, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Konkurs kolędniczy „Jaworskie Gody” już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych naszego miasta. Uczestnicy przy wsparciu rodziców i nauczycieli dokładają zawsze starań, aby przygotować wspaniałą prezentację kolęd, pastorałek i przedstawień jasełkowych, dbając o piękne stroje i scenografię. Występ na scenie to ogromne przeżycie i walka z tremą, ale też możliwość zaprezentowanie swoich umiejętności, którym młodym aktorom nie brakuje.
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne       pokaż listę
Jaworski Ośrodek Kultury 2019