Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

24 grudnia JOK nieczynny

2020-12-22 10:20:59, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Uprzejmie informujemy, że w czwartek 24 grudnia 2020 r. (Wigilia Bożego Narodzenia) Jaworski Ośrodek Kultury będzie nieczynny.

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Jaworskiego Ośrodka Kultury, dzień ten jest dniem wolnym w zamian za święto przypadające w dniu 26 grudnia (sobota). Za utrudnienia przepraszamy.

WIRTUALNY JAWORSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

2020-12-10 09:49:36, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Zapraszamy wszystkich rękodzielników i lokalnych przedsiębiorców do wzięcia udziału w WIRTUALNYM JAWORSKIM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM. Akcja ma na celu wspieranie lokalnych artystów rękodzielników oraz lokalnych przedsiębiorców. Na specjalnie utworzonej stronie jarmarku, będziecie Państwo mogli dotrzeć do unikalnych ozdób świątecznych, prezentów świątecznych, a także wyrobów wysokiej jakości wyrobów spożywczych.

MAGIC SHOW

2020-10-23 20:21:32, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Zapraszamy 20 listopada na pokaz magii i iluzji Finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego! Program przeznaczony dla rodzin z dziećmi!
Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami!

PLAN NA KINO przedstawiają Provident i AXA

2020-10-13 11:47:17, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć w naszym Teatrze PLAN NA KINO.
Seanse zaplanowane są na 21 października.
Wszelkie szczegóły oraz bilety znajdą Państwo na stronie plannakino.pl

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową PLAN NA KINO

I Jaworski Turniej Tabliczki Mnożenia

2020-10-06 13:00:47, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Informujemy, że ze względu na niewystarczającą ilość zgłoszeń na I Jaworski Turniej Tabliczki Mnożenia, jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. Liczymy, że w przyszłym roku okoliczności będą bardziej sprzyjające, zatem trenujcie tabliczkę mnożenia i śledźcie komunikaty na naszej stronie.

UWAGA! Ważne informacje odnośnie koncertu PEJA/SLUMS ATTACK

2020-10-01 12:46:05, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Aby wejść na wydarzenie zobowiązany jesteś do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazać swoje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz nr telefonu komórkowego).

Wzór oświadczenia i regulamin znajdziesz poniżej. Oświadczenie należy złożyć przy wejściu do Obiektu lub na Teren Imprezy.
Bez spełnienia powyższego obowiązku nabywca biletu nie zostanie wpuszczony na Teren Imprezy.

PEJA/SLUMS ATTACK

2020-09-30 08:40:52, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Informujemy, że bilety na koncert PEJA/SLUMS ATTACK zostały wyprzedane

Awanturka z leśnego podwórka - spektakl przeniesiony na przyszły rok

2020-09-18 13:41:23, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Szanowni Państwo, informujemy że ze względu na niewystarczającą ilość sprzedanych biletów niedzielny spektakl "Awanturka z leśnego podwórka" zostaje przeniesiony na przyszły rok tj. 10.10.2021 r.
Zwrot środków za zakupione bilety możliwy w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury tel. (76) 870-28-78.

Zostań mistrzem grillowania

2020-09-16 10:13:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
19 września, zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół lub znajomych i weźcie udział w najbardziej apetycznym wydarzeniu tego roku – „Piknik Country & Grill”, który odbędzie się na OW Jawornik. Będzie mnóstwo smaków, aromatów i wiele innych atrakcji.

Klub Mrowisko

2020-09-15 13:18:37, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Kontynuacja zajęć w Klubie Mrowisko!
Pierwsze spotkanie już w październiku!
Zapisy i informacje pod numerem telefony 76 87 0 71 41
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne       pokaż listę
Jaworski Ośrodek Kultury 2021