Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

1. PIKNIK Z PSEM

2019-04-10 20:36:27, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Chcesz pochwalić się swoim psem? Jeśli tak – JOK przy współorganizacji #tozJawor zaprasza na 1. Majowy Piknik z Psem, który odbędzie się podczas Jaworskiej Majówki 3 maja 2019 r. od godz. 15.00.
Każdy pupil może wziąć udział w pokazie!
Warunkiem są aktualne szczepienia oraz smycz i (opcjonalnie) kaganiec dla zachowania bezpieczeństwa.

Kartka Świąteczna

2019-04-10 20:29:15, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w GMINNYM KONKURSIE NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ.
Wszystkie prace były piękne, kolorowe i interesujące. Nauczycielom dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie dzieci do udziału w konkursie.
Postanowiono wyłonić następujących laureatów:
1 miejsce - Laura Tyszkiewicz (lat 14)
2 miejsce - Hanna Ślusarska (lat 7)
3 miejsce - Hubert Bielec (lat 5)

Zwycięskie prace posłużą jako wzór do stworzenia miejskiej kartki wielkanocnej.

Wystawcy - Święto Chleba i Piernika

2019-04-01 09:09:04, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
W dniach 23-25 sierpnia 2019 r., na płycie Rynku odbędzie się szósta edycja imprezy pod nazwą Święto Chleba i Piernika, która ma na celu promować i kultywować staropolskie tradycje związane z pieczywem i piernikami.

Wystawców pragnących wziąć udział w imprezie zapraszamy do prezentacji swoich produktów w dwóch kategoriach: wyroby rękodzielnicze i produkty regionalne, oraz wyroby piekarniczo-cukiernicze.

szczegóły - www.schip.jawor.pl

PISANKI JAK DZIEŁA SZTUKI

2019-03-27 12:27:00, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Jawor na Wielkanocne Warsztaty Zdobienia Jaj i Wydmuszek pn. "Pisanki jak dzieła sztuki". Zajęcia odbędą się w dwóch turach: pierwsze w godz. 10:00-12:00 i drugie od godz. 14:30 do 16:30. Pisanki będą wyglądać jak prawdziwe dzieła sztuki. Na specjalnie przygotowanych wydmuszkach i jajach styropianowych będą wykonywane wielobarwne motywy z elementami decoupage. Zapisy trwają! Zapraszamy do kontaktu. Szczegóły na plakacie.

Moralność Pani Dulskiej

2019-03-25 09:21:38, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Kochani! Mieliśmy zagrać w najbliższą środę z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru i pożegnać z naszego stałego repertuaru „Moralność Pani Dulskiej”, a tym samym zbierać środki na produkcję kolejnej sztuki, ale los chce inaczej. Z powodu choroby naszej aktorki zmuszeni jesteśmy przenieść spektakl na inny termin. Zakupione bilety zachowują ważność. O nowym (możliwie najszybszym) terminie poinformujemy wkrótce. Dziękujemy, że jesteście z nami!

XXI Jaworskie Impresje Teatralne

2019-03-15 14:40:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
XXI Jaworskie Impresje Teatralne to dwudniowe przeglądy amatorskich grup teatralnych o zasięgu powiatowym. Biorą w nich udział dzieci i młodzież z podziałem na cztery kategorie:
- przedszkola
- szkoły podstawowe kl. I-III
- szkoły podstawowe kl IV-VIII i III kl. gimnazjum
- szkoły średnie.

Poniżej dokumenty do pobrania

ŚWIĄTECZNA KARTKA WIELKANOCNA

2019-03-14 13:04:41, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy do udziału w gminnym Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną.

Poniżej regulamin konkursu:

SPÓŁKA Z O.O.

2019-03-11 11:30:44, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Spółka z o. o. to kolejny spektakl w wykonaniu aktorów z Akademii Młodego Aktora, działającym przy Jaworskim Ośrodku Kultury. Sp. z o. o. to naprawdę czarrrrrna komedia, która rozśmiesza do łez i wciąga w wartką akcję. Wydarzenia mają miejsce w "biurowym piekiełku", w którym poza napływem pieniędzy może wydarzyć się wszystko: ciągłe braki prądu, widmo bankructwa, nieosiągalny Pan Prezes.Takie warunki pracy w biurze to przepis na...strajk pracowniczy!

KONCERT ODWOŁANY

2019-03-11 11:17:41, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Z przykrością informujemy, że zaplanowany koncert pt.

„Skazany na bluesa” w wykonaniu Macieja Lipiny z zespołem, który miał się odbyć 15 marca 2019 r. jest odwołany.

Bilety zakupione można zwrócić w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury, ul. Rynek 5 w Jaworze.

Koncerty w Legnicy

2019-03-06 09:14:52, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy Jaworskim Ośrodkiem Kultury a Legnickim Centrum Kultury można od dziś nabywać bilety na wydarzenia organizowane przez LCK w kasie naszego Teatru.
szczegóły na www.lck.art.pl
Jaworski Ośrodek Kultury 2021