Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Śpiąca królewna

2018-03-26 11:15:44, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Smok JOKuś serdecznie zaprasza najmłodszych na bajeczkę pt. Śpiąca Królewna
Zapraszamy 8 kwietnia o godzinie 16.00
bilety w cenie 12,00 i 15,00 zł

Czysta Woda

2018-03-23 20:52:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Miło nam poinformować, iż podopieczna Art-Kadii, Hania Matuszek, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Czysta Woda", organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Praca Hani wyróżniła się spośród ponad 660 dzieł pod względem wykonania, ciekawym podejściem do tematu oraz delikatnością stylu.

JAWOR WITAŁ WIOSNĘ

2018-03-21 15:08:36, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
O godz. 10:00 jaworski Rynek zalała kolorowa, pozytywna energia bijąca od dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych powiatu jaworskiego, które przeszły w wiosennym pochodzie pod scenę, by pod okiem roztańczonej Izy Kowalskiej z K-DANCE STUDIO pożegnać tanecznie zimę. Na ponad 300 dzieci zgromadzonych przed Teatrem Miejskim czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: wiosenny pokaz mody, pn. "In bloom / Wiosna w rozkwicie", przygotowany przez pracowników JOK oraz Agnieszkę Szymańską - charakteryzatorkę.

Poszukujemy pracowników

2018-03-14 15:25:45, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Jaworski Ośrodek Kultury poszukuje pracowników na stanowisko kelner/barman do pracy w kawiarni ECMEN. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt na adres sekretariat@jok.jawor.pl lub ecmen@jawor.pl

Rodzinny Kiermasz Wielkanocny "Ale Jaja"

2018-03-12 12:09:51, dodał: Konstancja, kategoria: ecmen
kiermasz
Już 24.03.2018 r. (sobota) w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbędzie się iście świąteczne i rodzinne wydarzenie, a mianowicie II edycja Kiermaszu Wielkanocnego "Ale Jaja".

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

2018-03-12 09:57:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Dnia 09.03.2018 o godzinie 9.30 odbył się etap powiatowy XIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”. Jury obradowało w składzie: Bożena Kęsicka (przewodnicząca jury) - nauczyciel j. polskiego z PCKZ w Jaworze, Mariola Ziemnik (sekretarz jury) - pracownik Biblioteki Miejskiej w Jaworze, Wojciech Sąsiadowski - nauczyciel j. polskiego z 1 LO w Jaworze. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Wiceburmistrz Agnieszkę Rynkiewicz.

Kabaret Czesuaf

2018-03-05 11:30:12, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne skecze kabaretu to m.in. „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

BARDZO MŁODA KULTURA NA DOLNYM ŚLĄSKU

2018-03-09 09:19:27, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - operator programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku zaprasza przedstawicieli instytucji kultury, szkół i organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne programu Narodowego Centrum Kultury o nazwie Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku, które odbędzie się 13 marca 2018 roku w Jaworze, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, przy ul. Parkowej 5.

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2018-03-07 22:18:49, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Teatr Miejski w Jaworze należał dziś do młodzieży, która zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie, aktorskie i wokalne podczas powiatowych eliminacji 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Po wysłuchaniu występów wszystkich młodych artystów Pani Urszula Norko – przewodnicząca jury i nauczyciel języka polskiego ze Szkoły Podstawowej Nr 1 ogłosiła następujące wyniki:

Katarzyna Groniec

2018-03-05 11:45:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Już 14 kwietnia zapraszamy do Teatru na koncert Katarzyny Groniec.

Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji gdyby nie był parafrazą T.S.Eliota. „Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień“ pisał poeta w „Ziemi Jałowej“. To prawda. Niezłe też bywają te poprzedzające kwiecień... ale co z tego? W końcu i tak nadchodzi wiosna.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021