Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

UWAGA! Ważne informacje odnośnie koncertu PEJA/SLUMS ATTACK

2020-10-01 12:46:05, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Aby wejść na wydarzenie zobowiązany jesteś do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazać swoje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz nr telefonu komórkowego).

Wzór oświadczenia i regulamin znajdziesz poniżej. Oświadczenie należy złożyć przy wejściu do Obiektu lub na Teren Imprezy.
Bez spełnienia powyższego obowiązku nabywca biletu nie zostanie wpuszczony na Teren Imprezy.

PEJA/SLUMS ATTACK

2020-09-30 08:40:52, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Informujemy, że bilety na koncert PEJA/SLUMS ATTACK zostały wyprzedane

Awanturka z leśnego podwórka - spektakl przeniesiony na przyszły rok

2020-09-18 13:41:23, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Szanowni Państwo, informujemy że ze względu na niewystarczającą ilość sprzedanych biletów niedzielny spektakl "Awanturka z leśnego podwórka" zostaje przeniesiony na przyszły rok tj. 10.10.2021 r.
Zwrot środków za zakupione bilety możliwy w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury tel. (76) 870-28-78.

Zostań mistrzem grillowania

2020-09-16 10:13:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
19 września, zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół lub znajomych i weźcie udział w najbardziej apetycznym wydarzeniu tego roku – „Piknik Country & Grill”, który odbędzie się na OW Jawornik. Będzie mnóstwo smaków, aromatów i wiele innych atrakcji.

Klub Mrowisko

2020-09-15 13:18:37, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Kontynuacja zajęć w Klubie Mrowisko!
Pierwsze spotkanie już w październiku!
Zapisy i informacje pod numerem telefony 76 87 0 71 41

Profesjonalny kurs malarstwa i rysunku

2020-09-15 10:03:11, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy na profesjonalny kurs malarstwa i rysunku, który poprowadzi doktor sztuk pięknych, Pan Łukasz Gierlak - zapraszamy do zapisów; ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na załączonym plakacie oraz pod numerem tel. 76 870 28 78

JAWORSKI ZESPÓŁ MUZYCZNY

2020-09-09 10:30:32, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Jeśli potrafisz grać na perkusji, klawiszach, gitarze elektrycznej, basowej, klasycznej czy też na innych instrumentach muzycznych, dołącz do JAWORSKIEGO ZESPOŁU MUZYCZNEGO MUSIC BOX‼️‼️
Lubisz rock, muzykę alternatywną, klubową? Ta sekcja jest dla Ciebie! Zapisz się już dziś

I Jaworski Turniej Tabliczki Mnożenia - wydarzenie odwołane

2020-09-08 13:59:24, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy na I Jaworski Turniej Tabliczki Mnożenia z okazji X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Rywalizacja i świetna zabawa gwarantowane! Udział w Turnieju może wziąć każdy; obowiązują umiejętności tabliczki mnożenia w zakresie 50 (dot. kategorii "Maluch", a w pozostałych kategoriach w zakresie 100). Każdy uczestnik na karcie zgłoszenia deklaruje uczestnictwo w poszczególnych konkurencjach – każdy może wybrać dowolną ich ilość.

Witaj sztuko! Sekcje, koła zainteresowań, warsztaty

2020-09-08 10:49:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Witaj sztuko! Sekcje, koła zainteresowań, warsztaty - startujemy z zapisami. Zapraszamy do kontaktu oraz obserwowania naszych stron: www.jok.jawor.pl, FB JOK i FB ECMEN.
Dział Imprez: tel. 76 870-28-78

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - edycja 9. on-line

2020-09-03 09:29:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w 9. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej o zasięgu powiatowym.
W tym roku konkurs przebiega w trybie zdalnym; zgłoszenia i nagrania uczestnicy wysyłają na wskazany w regulaminie adres internetowy imprezy@jok.jawor.pl. Po nadesłaniu plików i sprawdzeniu ich, uczestnik otrzymuje powiadomienie o zakwalifikowaniu do konkursu.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021