Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XX Jaworskie Impresje Teatralne

2018-04-05 09:17:55, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
XX Jaworskie Impresje Teatralne to dwudniowe przeglądy amatorskich grup teatralnych o zasięgu powiatowym. Biorą w nich udział dzieci i młodzież w czterech grupach wiekowych:
- przedszkola
- szkoły podstawowe kl. I-III
- szkoły podstawowe kl IV-VII
- gimnazjum i szkoły.

Kabaret Czesuaf - ZMIANA TERMINU

2018-04-05 09:13:10, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora i artystów jesteśmy zmuszeni przełożyć termin występu kabaretu Czesuaf. Zostaje on przeniesiony na dzień 5.10.2018 r. Zakupione bilety zachowują ważność. Wszystkich którzy chcą zwrócić bilety prosimy o kontakt 76 870 28 78, sekretariat@jok.jawor.pl lub osobisty. Za utrudnienia przepraszamy.

Objazdowe Kino Visa

2018-03-30 10:06:37, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć w naszym Teatrze Objazdowe Kino Visa.
Seanse zaplanowane są na 16 kwietnia
Wszelkie szczegóły znajdą państwo na stronie Objazdowego Kina Visa
Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową Objazdowego Kina Visa
Serdecznie zapraszamy

Śpiąca królewna

2018-03-26 11:15:44, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Smok JOKuś serdecznie zaprasza najmłodszych na bajeczkę pt. Śpiąca Królewna
Zapraszamy 8 kwietnia o godzinie 16.00
bilety w cenie 12,00 i 15,00 zł

Czysta Woda

2018-03-23 20:52:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Miło nam poinformować, iż podopieczna Art-Kadii, Hania Matuszek, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Czysta Woda", organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Praca Hani wyróżniła się spośród ponad 660 dzieł pod względem wykonania, ciekawym podejściem do tematu oraz delikatnością stylu.

JAWOR WITAŁ WIOSNĘ

2018-03-21 15:08:36, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
O godz. 10:00 jaworski Rynek zalała kolorowa, pozytywna energia bijąca od dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych powiatu jaworskiego, które przeszły w wiosennym pochodzie pod scenę, by pod okiem roztańczonej Izy Kowalskiej z K-DANCE STUDIO pożegnać tanecznie zimę. Na ponad 300 dzieci zgromadzonych przed Teatrem Miejskim czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: wiosenny pokaz mody, pn. "In bloom / Wiosna w rozkwicie", przygotowany przez pracowników JOK oraz Agnieszkę Szymańską - charakteryzatorkę.

Poszukujemy pracowników

2018-03-14 15:25:45, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Jaworski Ośrodek Kultury poszukuje pracowników na stanowisko kelner/barman do pracy w kawiarni ECMEN. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt na adres sekretariat@jok.jawor.pl lub ecmen@jawor.pl

Rodzinny Kiermasz Wielkanocny "Ale Jaja"

2018-03-12 12:09:51, dodał: Konstancja, kategoria: ecmen
kiermasz
Już 24.03.2018 r. (sobota) w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbędzie się iście świąteczne i rodzinne wydarzenie, a mianowicie II edycja Kiermaszu Wielkanocnego "Ale Jaja".

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

2018-03-12 09:57:07, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Dnia 09.03.2018 o godzinie 9.30 odbył się etap powiatowy XIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”. Jury obradowało w składzie: Bożena Kęsicka (przewodnicząca jury) - nauczyciel j. polskiego z PCKZ w Jaworze, Mariola Ziemnik (sekretarz jury) - pracownik Biblioteki Miejskiej w Jaworze, Wojciech Sąsiadowski - nauczyciel j. polskiego z 1 LO w Jaworze. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Wiceburmistrz Agnieszkę Rynkiewicz.

Kabaret Czesuaf

2018-03-05 11:30:12, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne skecze kabaretu to m.in. „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

Jaworski Ośrodek Kultury 2019