Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Przygody Świnek

2019-07-15 18:11:52, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Żartobliwa, lecz i pouczająca historia o trzech małych świnkach, które w rozmaity sposób próbowały zdać egzamin z samodzielności. Wspólne realizowanie przedstawienia angażuje wszystkie dzieci, które stają się współtwórcami spektaklu. Główne bohaterki – uśmiechnięte i zaradne rozweselają nawet najsmutniejszych widzów, pozostawiając miłe wspomnienia, a barwna scenografia cieszy oko widza i pobudza wyobraźnię.

Plener malarski

2019-07-15 18:06:58, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Już w najbliższą środę odbędą się kreatywne warsztaty w Parku Pokoju. Zapraszamy małych i dużych, aby dali upust swojej wyobraźni.
Do wykorzystania będą farby, węgiel oraz pastele.
Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor i na pewno powstaną małe dzieła sztuki.
Do zobaczenia.

Diamentowy Jubileusz Ireny Santor

2019-07-10 11:00:00, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z Państwem, podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”.

Wakacje z JOKUS-iem

2019-06-23 12:47:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Smok JOKuś zaprasza wszystkich milusińskich na niesamowite wakacje z Jaworskim Ośrodkiem Kultury.

Wśród licznych atrakcji każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż przygotowano różnorodne zajęcia, gry, warsztaty, plenerowe spektakle w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART oraz Teatru Rozrywki Trójkąt.

Wyprawa do krainy LEGO®

2019-06-23 12:40:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Już 24 czerwca na Jaworskim Rynku od godziny 15.00 do 19.00 odbędą się niezwykłe kreatywno - techniczne warsztaty:

- warsztaty z robotyki
Podczas warsztatów z robotyki będzie można skonstruować niesamowite roboty z klocków LEGO oraz nauczyć się podstaw programowania, które jest przyszłością rozwoju techniki. Dzięki silnikom oraz czujnikom elektrycznym roboty będą się poruszać, wykonywać zadania, reagować na otoczenie.

DYSKOTEKA w ECMEN

2019-05-30 10:11:27, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
ECMEN w piątek 31 maja będzie rozśpiewany i roztańczony
Serdecznie zapraszamy na Recital Zespołów Wokalnych - Sweet Voices i Euforia.
Od godziny 20.00
Zapraszamy do ECMEN

Andrzej Poniedzielski

2019-05-29 21:00:24, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Zapraszamy do Teatru na występ znanego i lubianego artysty Andrzeja Poniedzielskiego. W programie inteligentna satyra, humor, piosenki w tematyce KOBIETA - MĘŻCZYZNA.

Andrzej Poniedzielski - satyryk, humorysta, poeta, aktor, autor tekstów piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Seweryna Krajewskiego. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny.

13 września o godzinie 18.00
Bilety w cenie 65,00 zł

Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca "Słoneczny Uśmiech"

2019-05-15 20:15:16, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Już po raz 21. z okazji Dnia Dziecka 31 maja br. na Rynku w Jaworze odbędzie się Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca "Słoneczny Uśmiech". W konkursie piosenki i tańca wezmą udział dzieci w kategoriach wiekowych: przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych.
Tradycyjnie już, wydarzenie rozpocznie się kolorową paradą wokół Rynku, a dla zwycięzców w konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zmiana organizacji ruchu

2019-04-26 21:10:14, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Dbając o bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej CZADOWA MAJÓWKA postanowiono o zamknięciu ruchu wzdłuż ul. Parkowej celem wyeliminowania parkowania i poruszania się pojazdów co spowodowałoby zablokowanie ulicy w czasie imprezy i utrudniło lub wręcz uniemożliwiło ewentualne dotarcie na jej teren służbom ratowniczym.

CZADOWA MAJÓWKA

2019-04-23 08:59:10, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
✅ 1 maja (środa)
Wystawa zdjęć śp. Jana Stelczyka - „1. Maja”
11:00 - Spacerek po Jaworze - start pod ECMEN, ul. Parkowa 5 (oprowadzają panie z jaworskiej Biblioteki Publicznej)
14:00 - Junior Młodszy Kuźnia - Sokoł Jerzmanowa – mecz na Stadionie Miejskim
Jaworski Ośrodek Kultury 2020