Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Przegląd Muzyczny - Jaworska Szafa Gra!

2016-05-23 14:56:04, dodał: Łukasz, kategoria: teatr
Zapraszamy do uczestnictwa w przeglądzie muzycznym pn. "Jaworska Szafa Gra!". Zwycięzca przeglądu zostanie wyłoniony podczas koncertu odbywającego się w ramach Dni Jawora 24 czerwca 2016 r.

Czekamy na Ciebie!

Jaworska Szafa Gra!

Wyślij swoje demo do 15 czerwca 2016 w formacie mp3 oraz formularz zgłoszeniowy na adres: artur.zuchmantowicz@jok.jawor.pl

Wyślij swoje demo!
Złap szansę na Twój debiut!

Jaworska Szafa Gra! to przegląd zespołów muzycznych, którego Organizatorem jest Jaworski Ośrodek Kultury (Jawor, Rynek 5). Zwycięzca przeglądu zostanie wyłoniony podczas koncertu odbywającego się w ramach Dni Jawora 24 czerwca 2016 r.

Do udziału w Przeglądzie mogą się zgłaszać zespoły wykonujące tylko własny repertuar. W eliminacjach mogą brać udział zespoły z Powiatów:
- Jaworskiego,
- Legnickiego,
- Złotoryjskiego,
- Świdnickiego.

Dokumenty do pobrania (karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są do pobrania
tutaj
jaworska_szafa_gra
Jaworski Ośrodek Kultury 2021