Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Koncert ,,Usta milczą, dusza śpiewa’’

2016-07-14 09:51:09, dodał: Łukasz, kategoria: teatr
Koncert pt. ,,Usta milczą , dusza śpiewa’’ został wyreżyserowany przez Danutę Gołdon – Legler (reżysera, aktora i wokalistkę) dla Teatru William –Es. Premiera koncertu odbyła się 11. 06. 2015 roku w Zamku Książ w Wałbrzychu.

W programie koncertu usłyszą Państwo najpiękniejsze utwory o miłości z filmu, operetki i musicalu( Usta milczą, dusza śpiewa z operetki pt. Wesoła Wdówka – Franciszka Lehara, Co się dzieje z operetki Księżniczka Czardasza- Imre Kalmana, Bo to jest miłość z operetki Księżniczka Czardasza – Imre Kalmana, Ach jedź do Varażdin z operetki Hrabina Marica- Imre Kalmana, O Młynareczce z operetki Sztygar Karla Zellera i wiele innych znanych i lubianych piosenek ze świata filmu i operetki. Koncert jest prezentowany w ramach Letniego Ogrodu teatralno- koncertowego. Oprócz utworów wokalnych usłyszą Państwo znane wiersze o miłości napisane przez polskich poetów. Wydarzenie artystyczne jest zostanie wykonane przy okazji Dolnośląskiego programu MikroWsparcia Europejskiej Stolicy Kultury 2016, realizowanego przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu- Instytucję Kultury Samorządu Wojewódzkiego. Partnerem koncertu jest Teatr William –Es.

W wydarzeniu wystąpią:

Danuta Gołdon- Legler- sopran
Rafał Tomkiewicz – tenor
Kacper Rosanowski- reżyseria dźwięku i światła

Data:

26.07.2016 godz. 18:00

Miejsce:

Rynek Miejski w Jaworze

Cena:

Wstęp wolny
Jaworski Ośrodek Kultury 2021