Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Zaproszenie do sponsoringu "Święto Chleba i Piernika 2017"

2017-07-31 11:50:00, dodał: Łukasz, kategoria: teatr
W dniach 25-27 sierpnia 2017 r. w Jaworze odbędzie się kolejna edycja Święta Chleba i Piernika. W ramach imprezy na scenie wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej: Natalia Nykiel oraz Grzegorz Hyży. Wśród wielu atrakcyjnych wydarzeń, które proponujemy w tych dniach są również: Wybory Miss & Mister Ziemi Jaworskiej. Prezentacje kandydatek i kandydatów będą przeplatane występami gwiazd. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy przy organizacji tego przedsięwzięcia.

W zamian za ufundowanie nagród dla laureatów proponujemy wyeksponowanie logo Państwa firmy (ekran LED, baner wielkoformatowy, strony www oraz fanpage)

Święto Chleba i Piernika będzie relacjonowane przez telewizję oraz regionalne i ogólnopolskie rozgłośnie radiowe.

Mamy nadzieję, że impreza ta będzie znakomitą okazją do promocji Państwa firmy

Święta Chleba i Piernika to:

- ponad 25 tysięcy osób odwiedzających
- 50 piekarzy i cukierników
- około 400 gości zagranicznych, w tym zaproszone miasta partnerskie z Niemiec, Włoch, Ukrainy, Czech i Polski
- próba pobicia rekordu na najdłuższy piernik w Polsce
- blisko 100 wystawców krajowych i zagranicznych

Osobami, z którymi można kontaktować się w tej sprawie są pracownicy Jaworskiego Ośrodka Kultury: Maja Szatkowska tel. 698 667 751, e-mail: maja.szatkowska@jok.jawor.pl oraz Iwona Suchodolska: iwona.suchodolska@jok.jawor.pl, 76/870-28-78
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
sponsor
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018