Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Zaproszenie do sponsoringu "Święto Chleba i Piernika 2017"

2017-07-31 11:50:00, dodał: Łukasz, kategoria: teatr
W dniach 25-27 sierpnia 2017 r. w Jaworze odbędzie się kolejna edycja Święta Chleba i Piernika. W ramach imprezy na scenie wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej: Natalia Nykiel oraz Grzegorz Hyży. Wśród wielu atrakcyjnych wydarzeń, które proponujemy w tych dniach są również: Wybory Miss & Mister Ziemi Jaworskiej. Prezentacje kandydatek i kandydatów będą przeplatane występami gwiazd. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy przy organizacji tego przedsięwzięcia.

W zamian za ufundowanie nagród dla laureatów proponujemy wyeksponowanie logo Państwa firmy (ekran LED, baner wielkoformatowy, strony www oraz fanpage)

Święto Chleba i Piernika będzie relacjonowane przez telewizję oraz regionalne i ogólnopolskie rozgłośnie radiowe.

Mamy nadzieję, że impreza ta będzie znakomitą okazją do promocji Państwa firmy

Święta Chleba i Piernika to:

- ponad 25 tysięcy osób odwiedzających
- 50 piekarzy i cukierników
- około 400 gości zagranicznych, w tym zaproszone miasta partnerskie z Niemiec, Włoch, Ukrainy, Czech i Polski
- próba pobicia rekordu na najdłuższy piernik w Polsce
- blisko 100 wystawców krajowych i zagranicznych

Osobami, z którymi można kontaktować się w tej sprawie są pracownicy Jaworskiego Ośrodka Kultury: Maja Szatkowska tel. 698 667 751, e-mail: maja.szatkowska@jok.jawor.pl oraz Iwona Suchodolska: iwona.suchodolska@jok.jawor.pl, 76/870-28-78
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
sponsor
Jaworski Ośrodek Kultury 2021