Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

2018-01-31 13:52:35, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w XXIII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim PEGAZIK

Konkurs ma charakter wieloetapowy i podzielony jest na grupy wiekowe:
• młodsi – klasy IV – VI – uczniowie szkół podstawowych
• starsi – klasy VII szkoły podstawowej i uczniowie II i III klas gimnazjum


Etap gminny (Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie) organizowany i koordynowany jest w placówkach szkół poszczególnych gmin. Wymagane jest wytypowanie jednej osoby w każdej kategorii wiekowej w etapie gminnym do dnia 23.02.2018 r. Karty zgłoszeń na etap powiatowy prosimy przesłać na adres imprezy@jok.jawor.pl do dnia 02.03.2018 r. lub na adres: Jaworski Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5, 59-400 Jawor.

Etap miejski (Jawor) odbędzie się 26.02.2018 r. o godz. 9:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze. Wymagane jest wytypowanie dwóch osób w każdej z kategorii wiekowej. Karty zgłoszeń na etap powiatowy prosimy przesłać na adres imprezy@jok.jawor.pl do dnia 02.03.2018 r. lub na adres: Jaworski Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5, 59-400 Jawor.

Po nadesłaniu zgłoszeń z etapów gminnego i miejskiego odbędą się eliminacje powiatowe dnia 09.03.2018 r. o godz. 9:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze.

Finał Wojewódzki odbędzie się w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.
• młodsi – 26.04.2018 r.
• starsi – 27.04.2018 r.

Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań prosimy o kontakt z Jaworskim Ośrodkiem Kultury: tel.: (76) 870-28-78
Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się poniżej:

Regulamin
Karta zgłoszenia
Jaworski Ośrodek Kultury 2021