Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

2018-01-31 13:52:35, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w XXIII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim PEGAZIK

Konkurs ma charakter wieloetapowy i podzielony jest na grupy wiekowe:
• młodsi – klasy IV – VI – uczniowie szkół podstawowych
• starsi – klasy VII szkoły podstawowej i uczniowie II i III klas gimnazjum


Etap gminny (Bolków, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie) organizowany i koordynowany jest w placówkach szkół poszczególnych gmin. Wymagane jest wytypowanie jednej osoby w każdej kategorii wiekowej w etapie gminnym do dnia 23.02.2018 r. Karty zgłoszeń na etap powiatowy prosimy przesłać na adres imprezy@jok.jawor.pl do dnia 02.03.2018 r. lub na adres: Jaworski Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5, 59-400 Jawor.

Etap miejski (Jawor) odbędzie się 26.02.2018 r. o godz. 9:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze. Wymagane jest wytypowanie dwóch osób w każdej z kategorii wiekowej. Karty zgłoszeń na etap powiatowy prosimy przesłać na adres imprezy@jok.jawor.pl do dnia 02.03.2018 r. lub na adres: Jaworski Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5, 59-400 Jawor.

Po nadesłaniu zgłoszeń z etapów gminnego i miejskiego odbędą się eliminacje powiatowe dnia 09.03.2018 r. o godz. 9:30 w Teatrze Miejskim w Jaworze.

Finał Wojewódzki odbędzie się w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.
• młodsi – 26.04.2018 r.
• starsi – 27.04.2018 r.

Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań prosimy o kontakt z Jaworskim Ośrodkiem Kultury: tel.: (76) 870-28-78
Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się poniżej:

Regulamin
Karta zgłoszenia
Jaworski Ośrodek Kultury 2018