Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wakacje z JOKUS-iem

2019-06-23 12:47:29, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Smok JOKuś zaprasza wszystkich milusińskich na niesamowite wakacje z Jaworskim Ośrodkiem Kultury.

Wśród licznych atrakcji każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż przygotowano różnorodne zajęcia, gry, warsztaty, plenerowe spektakle w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART oraz Teatru Rozrywki Trójkąt.

Wakacje z JOK rozpoczną się na Rynku Miejskim od niesamowitych warsztatów kreatywno - technicznych, w czasie których będzie można własnoręcznie stworzyć robota z klocków LEGO®, dowiedzieć się ciekawostek o wydruku 3D, a nawet rysować długopisem 3D, czy wejść na Wyspę LEGO®. Podczas Wegetariady Smok JOKuś będzie czarował igłą i nitką, tworząc zapachowe poduszeczki w kształcie warzyw i owoców. W Parku Pokoju w Jaworze wszyscy zainteresowani będą mogli dać upust swoim artystycznym zapędom oraz namalować Kościół Pokoju podczas pleneru malarskiego. Zaś w każdy poniedziałkowy poranek będzie można przyjść do Teatru i miło spędzić czas.

Zapraszamy do zapoznania się za szczegółami na plakacie.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021