Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wyprawa do krainy LEGO®

2019-06-23 12:40:21, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Już 24 czerwca na Jaworskim Rynku od godziny 15.00 do 19.00 odbędą się niezwykłe kreatywno - techniczne warsztaty:

- warsztaty z robotyki
Podczas warsztatów z robotyki będzie można skonstruować niesamowite roboty z klocków LEGO oraz nauczyć się podstaw programowania, które jest przyszłością rozwoju techniki. Dzięki silnikom oraz czujnikom elektrycznym roboty będą się poruszać, wykonywać zadania, reagować na otoczenie.

-warsztaty z Rysowania Długopisem 3D
Samodzielnie przy pomocy niezwykłego długopisu 3D powstaną niezwykłe rysunki. Z ta techniką będzie mógł zapoznać się każdy kto potrafi pisać, dodatkowo będzie można się ciekawostek o działaniu drukarek 3D oraz o zastosowaniu 3D.

- kreatywna wyspa z klockami LEGO®.
Niesamowita strefa zajmuje aż 15 metrów kwadratowych i jest dla najmłodszych dzieci. Na kolorowym dywanie rozsypane będzie 15 kg zmiksowanych zestawów: Lego DUPLO, Lego StarWars, Lego City, Lego Friends czy Lego Technic !


Smok Jokuś zabierze wszystkie dzieci do krainy LEGO® więc nie może zabraknąć i ciebie !
Jaworski Ośrodek Kultury 2021