Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Krystian Krzeszowiak, Natalia Rubiś oraz West Side Sinfonietta

2020-01-08 17:32:54, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Natalia Rubiś i Krystian Krzeszowiak - małżeństwo śpiewaków. On, Honorowy Obywatel Miasta Jawora, występuje na największych scenach operowych świata - La Scala w Mediolanie, Covent Garden w Lodynie, San Carlo w Neapolu, La Fenice w Wenecji, Carnegie Hall w Nowym Yorku. Ona, finalista i laureatka wielu konkursów międzynarodowych, ukończyła prestiżowe studia na Yale Univeristy,

gdzie przez dwa lata doskonaliła swoje umiejętności u Doris Yarick Cross, by teraz śpiewać na scenach m.in. Händel Festspiele w Halle, Pragi, Drezna, Mediolanu czy Chicago.
Niedawno ukazała się ich pierwsza wspólna płyta Kochaj mnie z duetami miłosnymi, o których krytycy piszą tak:
- „Album, który pocieszy i zostawi iskrę nadziei, że może jeszcze dla każdego wszystko jest możliwe“ (Dziennik łódzki)
- „Całości słucha się z ulgą, jaką daje obcowanie z ludźmi zakochanymi, a jednocześnie z nutką zazdrości, że miłość tak wyśpiewana istnieje obok“ (Dziennik łódzki)
- „Zachwyca nie tylko doskonałym wykonaniem, ale także nastrojem, który przywołuje mgnienia czasów, gdy słowa miały znaczenie, ludzie spotykali się w rzeczywistości czując siebie nawzajem i nikomu jeszcze nie przyszło do głowy udowadnianie, że miłość to zaledwie wynik kilku reakcji chemicznych w mózgu“ (Nadia Attavanti Blogerka Klasyczna Muzycznie)
- „Nagrana z wielkim uczuciem przez osoby, które tą miłością żyją na co dzień“ (longplayrecenzje.blox.pl)
- „Kochaj mnie to płyta pełna najprawdziwszych ponadczasowych miłosnych przebojów, nagrana przez parę zakochanych w sobie artystów. Poza najwyższą stricte muzyczną jakością, z jaką mamy do czynienia, trudno o bardziej przekonujący argument, by sięgnąć po ten album“
Solistom towarzyszyć będzie orkiestra West Side Sinfonietta. Zespół jest wspólną inicjatywą muzyków NFM Filharmonii Wrocławskiej i Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Instrumentaliści obu znakomitych instytucji z zachodniej Polski wymieniają się różnorodnymi doświadczeniami artystycznymi. Orkiestra nie jest prowadzona tradycyjnie przez dyrygenta, lecz przez skrzypka. Funkcję tę pełnią koncertmistrzowie Marcin Danilewski i Paweł Maślanka, którzy wraz z doskonałym kontrabasistą Jackiem Sosną tworzą trzon zespołu. Repertuar ansamblu jest bardzo szeroki, a szczególne miejsce zajmuje w nim muzyka kompozytorów wiedeńskich (J. Hadyna, W.A. Mozarta) oraz muzyka salonowa (rodziny Straussów, F. Lehára).
Orkiestra zawdzięcza swoje istnienie przychylności dyrektora Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu Andrzeja Kosendiaka oraz dyrektor Filharmonii w Szczecinie Doroty Serwy.

Zapraszamy do zakupu biletów na występ który odbędzie się w dniu 10 lutego o godzinie 19.00 w Teatrze Miejskim. Bilety w cenie 110 zł (dół sali) oraz 80,00 zł (balkon) do nabycia w kasie JOK oraz na jawor.roboticket.com
Bilety ulgowe w cenie 100 zł dostępne dla studentów Jaworskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w kasie JOK za okazaniem legitymacji oraz dla grup powyżej 10 osób.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020