Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wiosenna zakładka do książki - konkurs plastyczny

2020-03-23 10:26:37, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w gminnym konkursie plastycznym pt. "Wiosenna zakładka do książki". Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę wykonaną w wybranej przez siebie technice, przeznaczonej do pełnienia funkcji zakładki do książki. Zabronione jest wykorzystywanie gotowych lub wykonanych w technice komputerowej elementów.

Wykonane prace powinny mieć postać zakładki dwustronnej; nie mogą to być zakładki zgłaszane w przeszłości w innych konkursach. Prace należy wykonać ręcznie oraz samodzielnie. Tematem przewodnim pracy jest wiosna i wszystko, co się z nią kojarzy, np. wiosenne kwiaty, łąka, zwierzęta, Pani Wiosna itp.

Prezentacja prac odbywa się drogą elektroniczną poprzez przesłanie zdjęć w formacie jpg na adres: imprezy@jok.jawor.pl . Należy wykonać dwa zdjęcia prezentujące przód oraz tył gotowej zakładki, włożonej między strony dowolnej książki. Do zdjęć należy załączyć podpisane i zeskanowane dokumenty: metryczkę zawierającą niezbędne dane dot. autora oraz wykonanej pracy oraz oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych. (Załącznik nr 1 i Załącznik nr 2).

Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową. Jury dokona oceny prac i przyznania nagród w czterech kategoriach określonych w niniejszym regulaminie. W każdej z kategorii jury wybierze 3 najlepsze prace. Jury może przyznać także wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Na ocenę prac będą miały wpływ takie elementy jak: interpretacja własna tematu, oryginalność projektu i estetyka pracy. Wyniki Konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Jaworskiego Ośrodka Kultury oraz na fanpage`u JOK na Facebooku 17 kwietnia 2020 r.

Życzymy powodzenia i weny twórczej

Wymagane materiały należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 10 kwietnia 2020 r.
Regulamin do pobrania poniżej:

Regulamin
załącznik do regulaminu
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020