Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Maraton Teatralny

2020-08-14 13:26:25, dodał: Joanna, kategoria: ecmen
Maraton teatralny w plenerze dla wszystkich tęskniących za sztuką aktorską na najwyższym poziomie to idealna propozycja na wakacyjne spotkanie w ramach cyklu jaworskich wydarzeń pn. „Wakacje naturalnie z kulturą”. Teatralną ucztę przygotował Jaworski Ośrodek Kultury.
Na plenerowej scenie wystąpią aktorzy jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida oraz aktorzy Teatru w Walizce.

28 sierpnia 2020 r. koło Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, ul. Parkowa 5


Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.


15:00 Atak Klaunów. Epizod 3. /Teatr na Walizkach/spektakl familijny

Występują: Łukasz Jędrzejczak, Anna Jędrzejczak, Hubert Żurawski

18:00 Satyriada/Teatr na Walizkach/spektakl dla dorosłych

Scenariusz i reżyseria: Łukasz Jędrzejczak, Anna Jędrzejczak. Występują: Łukasz Jędrzejczak, Anna Jędrzejczak, Hubert Żurawski

20:00 Mąż mojej żony/Teatr im. Cypriana Kamila Norwida/Scena Inicjatyw Aktorskich/spektakl dla dorosłych

Autor: Miro Gavran
Przekład: Anna Tuszyńska
Reżyseria: Henryk Adamek
Występują: Jacek Grondowy, Piotr Konieczyński

Atak Klaunów. Epizod 3 - to spektakl dedykowany całym rodzinom. Pojawią się dwie ekscentryczne postacie. Ich przybycie z pewnością wywoła niesamowite poruszenie wśród mieszkańców naszej planety, wywoła dobry humor i dziecięcą radość. Atak Klaunów. Epizod 3. To wiązka komediowych scenek fabularnych, skeczy oraz gagów, których głównymi bohaterami są te właśnie ekscentryczne postacie. Pełno tu zaskakujących zwrotów akcji i fabularnych niespodzianek. Co więcej – odwołując się do niemych filmów Charliego Chaplina aktorzy budują swój spektakl z bezsłownych żartów, dowcipnych gagów, trików, pantomimie i dużej ilości improwizacji. Z jednej strony dowcipne gagi – akrobatyka i monocykl z drugiej. Spektakl ma szybkie tempo i nie pozwala się nudzić, a humor przeplata się z wartościowymi morałami. To spektakl przy którym bawią się nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Występują: Łukasz Jędrzejczak, Anna Jędrzejczak, Hubert Żurawski.

Satyriada – spektakl uliczny nawiązujący do tradycji rosyjskiej i ukraińskiej sztuki komediowej. Składa się z różnych wątków fabularnych przeplecionych estradowymi pokazami sztuki cyrkowej. Zobaczymy między innymi przewrotną historię małżeńską, w której miłość miesza się ze zdradą, a wesele w pogrzebem. To zaskakująca opowieść, w której na tle bałkańskiej muzyki oglądamy pokazane z przymrużeniem oka nasze codzienne małostki i intrygi. Jest tu również scena w szpitalu, gdzie obsługa lekarska nie daje nam pewności co do swoich umiejętności, natomiast pacjentem może okazać się każdy z nas. Spektakl interaktywny, lekki, prześmieszny.

Mąż mojej żony – spektakl powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich (Teatr im. C. K. Norwida). Przedsięwzięcie zainicjowane przez grających w sztuce aktorów, Jacka Grondowego i Piotra Konieczyńskiego. Wyraziste kreacje aktorskie, nieoczekiwane wydarzenia, gwałtowne emocje z powodu jednej kobiety – to tylko namiastka burzy nastrojów, które zostaną namalowane podczas spektaklu. Autor, Miro Gavran, jeden z najwybitniejszych chorwackich dramatopisarzy, nie szczędzi dowcipu i błyskotliwego dialogu obfitującego w zabawne pointy i zaskakujące zwroty akcji. Ich dwóch, ona jedna. Czy po równo wspólna? Niby żona, ale czyja bardziej? To trzeba zobaczyć, żeby zrozumieć. Mocne wrażenia gwarantowane.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021