Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Profesjonalny kurs malarstwa i rysunku

2020-09-15 10:03:11, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy na profesjonalny kurs malarstwa i rysunku, który poprowadzi doktor sztuk pięknych, Pan Łukasz Gierlak - zapraszamy do zapisów; ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na załączonym plakacie oraz pod numerem tel. 76 870 28 78

Program zajęć (I zjazd):
✔️ Obserwacja modela z natury
✔️ Anatomia twarzy i proporcje
✔️ Budowa anatomiczna
✔️ Oddanie charakteru modela
✔️ Wpływ oświetlenia na modelunek twarzy
✔️ Relacja modela z tłem
✔️ Konstrukcja modela i jego właściwe proporcje
✔️ Szybkie szkice, ujęcie ruchu i postawy ciała, jako wstęp do studium postaci
✔️ Studium postaci
Program zajęć (II zjazd):
✔️ Studium przedmiotu
✔️ Koncentracja na światłocieniu, walorze i modelunku przedmiotów
✔️ Skupienie na materii, jej charakterze, strukturze
✔️ Wpływ oświetlenia na obiekt
✔️ walor, nasycenie, temperatura i oddziaływanie
✔️ Płaszczyzny barwne i ich zestawienie w określonym układzie kompozycyjnym
✔️ Przestrzeń w malarstwie
✔️ Różnice tonalne i kontrasty barwne w układach kompozycyjnych
✔️ Linia a plama - zależności i oddziaływania
✔️ Martwa natura farbami
Weekendowe spotkania:
I zjazd - 24-25 października 2020, godz. 9:00-14:00 oraz II zjazd - 14-15 listopada 2020, godz. 9:00-14:00. Zajęcia odbędą się w filii Jaworskiego Ośrodka Kultury - Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa ECMEN, ul. Parkowa 5 w Jaworze. Ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zapisów. Kurs jest płatny (400 zł/os.). Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres: maja.szatkowska@jok.jawor.pl. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 76 870 28 78
Jaworski Ośrodek Kultury 2020