Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

E-ferie z Panem Kleksem

2021-01-05 12:11:17, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Ferie w domu nie muszą być nudne! Zapraszamy na tydzień bajkowej zabawy i nauki na naszym FB i do świata Pana Kleksa.
Ferie online to aż 4h zajęć każdego dnia z przerwami, gdzie na najmłodszych i tych starszych czekają bajkowe animacje, warsztaty wokalne i teatralne, zajęcia ruchowe i ciekawe eksperymenty.
Wstęp na e-ferie jest bezpłatny. Wystarczy wejść w link do zajęć prowadzonych na żywo. Pierwsze zajęcia już 11 stycznia o godzinie 9:00.

▶️Poniedziałek 11.01 Z KULTURĄ ZA PAN KLEKS
9:00-9:45 W pierwszym dniu e-ferii dzieci zapoznają się z Profesorem Kleksem i planem całego tygodnia. Poznają Bajkę i zasady w niej panujące, dowiedzą się kim jest Bebok, który regularnie płata w Bajce Figle.
10:00-10:45 Skoro Bebok jest już z nami to czas na zabawy aktywizujące, dzięki którym każde dziecko wstanie z kanapy. Będzie dużo ruchu, dużo naśladowania, pokazywania i pomysłowości.
11:00-11:45 „Kreatywna Bajka”- bajkowe postacie zabierają dzieci w świat wyobraźni. Zapoznanie się z dziedzinami kultury i sztuki, rozpoznawanie ich w quizie i zagadkach.
12:00-13:00 Na koniec dnia warsztaty teatralno-aktorskie z samym Profesorem Kleksem. Ćwiczenie dykcji, praca nad głosem i nabieranie pewności siebie w wystąpieniach przed grupą rówieśników oraz wspólne tworzenie kukiełek i pacynek.
▶️Wtorek 12.01 PODROŻE PANA KLEKSA
9:00-9:45 Wybierzemy się w ślad za Profesorem Kleksem w podróż dookoła świata. Poznamy zwyczaje panujące w innych krajach i zabawimy się w zgadywanie.
10:00-10:45 Królowa Aba zaprosi na warsztaty wokalne z piosenkami z „Akademii Pana Kleksa”, po wspólnym rozśpiewaniu i ćwiczeniach dykcyjnych, zachęci dzieci do wspólnego śpiewania z dużą ilością tańca.
11:00-11:45 Animacje tego dnia skupią się wokół tematu geografii i poznawania kultur i zwierząt mieszkających na każdym kontynencie. Będziemy poznawać ich zwyczaje i je naśladować.
12:00-13:00 Podczas pokazów Doktor Paj-Chi-Wo „Ciepło/zimno” zabierze uczestników do tajemniczego pokoju temperatur. Ukazując różnice pomiędzy stanami skupienia, przeprowadzi eksperymenty o tajemniczych nazwach, jak na przykład „Lodowy trik”.
▶️Środa 13.01 W KRAINIE SZPAKA MATEUSZA
9:00-9:45 W środę wybierzemy się do Krainy Szpaka Mateusza, gdzie nasi animatorzy zaproponują szereg animacji związanych z przygodami tego mądrego ptaka.
10:00-10:45 Poprzez zabawy wprowadzimy dzieci do świata ptaków-dziwaków, zapraszając na warsztaty przyrodnicze. Poznamy ptaki żyjące w Ostatnim Rezerwacie Przyrody, ich cechy charakterystyczne, posłuchamy śpiewu naszych latających przyjaciół.
11:00-11:45 Przy Centralnym Drzewie przeprowadzimy zabawę aktywizującą, wzbogacającą słownictwo i rozwijającą inwencję twórczą. To będzie wyjątkowa lekcja ekologii.
12:00-13:00 Na koniec dnia Doktor Paj-Chi-Wo zabierze nas do świata gwiazd. Z pomocą programu Stellarium, imitującego sztuczne niebo w czasie rzeczywistym poznamy Gwiezdne ZOO.
▶️Czwartek 14.01 ALE KOSMOS!
9:00-9:45 Ale kosmos! Interaktywna i multimedialna część Bajki Pana Kleksa pomoże nam we wprowadzeniu dzieci do świata gwiazd. Układ słoneczny nie będzie miał przed nami tajemnic. Przypomnimy sobie cechy charakterystyczne planet poprzez zabawę naśladowczą.
10:00-10:45 Czy znacie jakieś wiersze, w których pojawia się temat kosmosu? Po każdej aktywnej zabawie, czas na chwilę wyciszenia. Bajkowe opowieści rozwiną wyobraźnię, pozwolą na relaks.
11:00-11:45 Animatorzy zaproponują aktywne zabawy animacyjne wokół tematu kosmosu.
12:00-13:00 Na koniec dnia Wielki Elektronik przedstawi nam wyjątkowe udomowione organizmy – drożdże. Za pomocą eksperymentów z pogranicza chemii i fizyki, zbada je i pokaże ich cechy charakterystyczne.
▶️Piątek 15.01 BAJARZE Z BAJDOCJI
9:00-9:45 W Bajdocji mieszkają bajarze. Czy każdy z nas może nim zostać? Zapraszamy na spotkanie z autorką bajki dla dzieci, która opowie nam o procesie twórczym i zachęci do tworzenia własnych historii.
10:00-10:45 Jakie sprawności musi posiadać uczeń Akademii? Podsumujmy nasze e-ferie, sprawdźmy czego się razem nauczyliśmy podczas wspólnej zabawy.
11:00-11:45 Aktywne słuchanie to ważna umiejętność. Skupiając uwagę na muzyce, za pomocą animacji, sprawdzimy słuch, będziemy ćwiczyć balansowanie ciałem, rozruszamy się i zaśpiewamy wspólnie z Agnieszką zaproponowane przez uczestników piosenki.
12:00-13:00 Finałem naszych spotkań będą pokazy Wielkiego Elektronika. „Fizyka w nauce i w domu” to wybuchowe eksperymenty, dzięki którym poznamy właściwości produktów obecnych w każdej kuchni.
plakat
Jaworski Ośrodek Kultury 2021