Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Mój prezent dla Babci i Dziadka

2021-01-13 12:47:59, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Już 21 i 22 stycznia będziemy świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka. W związku z tym mamy dla Was specjalny konkurs, w którym będziecie mogli pochwalić się swoim potencjałem na własnoręcznie wykonany prezent. Jedno lub więcej zdjęć prezentujące pracę należy przesłać do 20.01.2021 r. na adres imprezy@jok.jawor.pl


Zasięg konkursu: Gmina Jawor
Kategorie:
- dzieci przedszkolne
- uczniowie klas 1-3
- uczniowie klas 4-8

Tematyka nadsyłanych prac może obejmować szeroko pojętą twórczość plastyczną związaną z tytułem konkursu: własnoręcznie wykonany upominek dla Babci i/lub Dziadka. Ocenie podlegać będą: pomysłowość i estetyka, zastosowane techniki, wkład pracy uczestnika.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem:
Regulamin i karta zgłoszenia


Jaworski Ośrodek Kultury 2021