Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „DAMĄ BYĆ”

2021-02-04 09:25:19, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Konkurs skierowany jest do kobiet i jego tematyką jest wizerunek kobiety. Jest to konkurs na wykonanie fotografii przedstawiającą kobietę, a inspiracją ma być postać kobiety z obrazu. Interpretacja może być dowolna; można odwzorować obraz i stylizację lub można zaproponować coś bardziej odbiegającego od oryginału.

Zasięg konkursu: powiat jaworski.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych od klas 1-ch, uczniowie szkół średnich oraz osoby dorosłe.

Pracę konkursową w formacie jpg. należy przesłać na adres: imprezy@jok.jawor.pl wraz z wypełnionymi załącznikami do 03.03.2021 r.

Do pracy konkursowej należy dołączyć fotografię obrazu wraz z tytułem i autorem, który posłużył jako inspiracja do wykonania pracy
konkursowej.

Ogłoszenie wyników Konkursu, galeria pokonkursowa online opublikowane będą 08.03.2021 r.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA
Plakat Konkursu Fotograficznego "Damą Być"
Jaworski Ośrodek Kultury 2021