Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wyniki konkursu fotograficznego "Damą Być"

2021-03-10 19:36:33, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Wspaniałe rekonstrukcje dzieł malarstwa z wizerunkiem kobiety. Interpretacje obrazów na poważnie i z przymrużeniem oka. Uczestnicy konkursu z powiatu jaworskiego zaprezentowali bardzo wysoki poziom. W konkursie wzięło udział 50 uczestników z powiatu jaworskiego. Niełatwo było wyłonić zwycięzców. Wielkie brawa dla wszystkich

Kategoria I (uczniowie szkół podstawowych)
1 miejsce: Natalia Koniak
2 miejsce: Nikola Sowińska
3 miejsce: Antonina Jarecka ex aequo Aleksandra Biszczanik
wyróżnienia otrzymują: Zuzanna Najewska, Lena Lipicka, Iga Romanowska, Julia Szydłowska, Pola Malinowska, Julia Jarocha
Kategoria II: (uczniowie szkół średnich i osoby dorosłe)
1 miejsce: Justyna Kaliszczak
2 miejsce: Julia Wiśniewska ex aequo Justyna Przybyłowicz
3 miejsce: Maciej Garcarek
Wyróżnienia otrzymują: Dorota Domińska-Werbel, Agnieszka Przybyłowicz i Julia Maryniak
Serdeczne gratulacje. Wymienione osoby zapraszamy do siedziby Jaworskiego Ośrodka Kultury (Rynek 5) od 22 marca po odbiór nagród.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021