Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Spektakl "Mąż zmarł, ale już mu lepiej" - ZMIANA TERMINU

2021-04-21 12:26:08, dodał: Joanna, kategoria: teatr
"Mąż zmarł, ale już mu lepiej" - spektakl teatralny w wykonaniu młodych aktorów z jaworskiej grupy.
Zapraszamy 29 maja i 11 czerwca 2021 na godzinę 20:00 do Teatru Miejskiego.

Czarrrrna komedia w reżyserii Danuty Brdak (Akademia Młodego Aktora) na podstawie scenariusza Izabeli Degórskiej w wykonaniu 11-sto osobowej obsady. „Niewygodny” mąż od dawna przeszkadzał żonie. Żona częstuje męża jabłecznikiem z „niespodzianką” i, zgodnie z uknutym planem, znajduje nieżywego męża w łóżku. Gra pozorów: żałoba na pokaz, woalki, czerń i toczek, szpital...po czym nieoczekiwane zmartwychwstanie‼ Tragifarsa, historia, która ma wiele płaszczyzn. Do tego widzowie mogą za pomocą SMS-ów zdecydować, czy chcą pozostawić mężczyznę przy życiu, czy odłączyć urządzenia, dzięki którym oddycha.
Czarny humor, błyskotliwe dialogi, wyraziste postaci i zaskakujący przebieg akcji. Komedia ta została nagrodzona między innymi w Ogólnopolskim Konkursie Komediopisarskim pod hasłem „Miłość w czasach zarazy” zorganizowanym przez Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego (X Festiwal Talia). Teraz czas na jaworską scenę i adaptację w wykonaniu jaworskiej grupy teatralnej.
wstęp: 10 zł\19.03.2021/piątek/godz.18:00 i 20.00
_________
prawa do sztuki reprezentowane przez: Agencja Dramatu i Teatru "ADiT"
Jaworski Ośrodek Kultury 2021