Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs fotograficzny "Zamiana ról"

2021-04-28 10:39:54, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki oraz Dzień Ojca i z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. ZAMIANA RÓL.

Ideą konkursu jest przeniesienie ról społecznych, z jakimi można powszechnie identyfikować dziecko, ojca czy matkę i utrwalenie tego na fotografii.

Więcej szczegółów? Zasady naszej zabawy są bardzo proste:

- Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego rodzica z dzieckiem, przy czym rodzic prezentowany jest w roli typowo dziecięcej, i odwrotnie, dziecko występuje w roli dorosłego. Tytułowa „zamiana ról” może być osiągnięta poprzez wybrane przez uczestnika zabiegi np. fotomontaż, charakteryzacja, stosowanie symboli graficznych itp.

- Udział w konkursie może wziąć mieszkaniec Gminy Jawor i/lub uczeń placówek szkolnych, szkolno-wychowawczych z terenu granic administracyjnych Gminy Jawor.

- Pracę konkursową w formacie jpg. należy przesłać na adres: imprezy@jok.jawor.pl wraz z wypełnionymi załącznikami do 21.05.2021 r. (do godziny 15:00).

- Ogłoszenie wyników Konkursu, galeria pokonkursowa online opublikowane będą 26.05.2021 r. na stronie www.jok.jawor.pl oraz na fanpage`u Jaworskiego Ośrodka Kultury.

REGULAMIN ORAZ KARTA ZGŁOSZENIA

Czekamy na wasze niesamowite zdjęcia !
Jaworski Ośrodek Kultury 2021