Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - edycja 10.

2021-09-09 12:50:34, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z powiatu jaworskiego do wzięcia udziału w 10. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, która odbędzie się 29.10.2021 r., o godzinie 10:00 w Teatrze Miejskim w Jaworze.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe ( 10-13 lat i 14-19 lat ), a udział w nim mogą brać soliści lub zespoły. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27.10.2021 r., do godziny 15:00.
W ostatnich latach mieliśmy okazję obserwować wysoki poziom zdolności wokalnych i lingwistycznych, co napawa nas nadzieją, że i w tym roku słuchanie Waszych występów będzie dla publiczności czystą przyjemnością. Cieszymy się, że będziemy mogli posłuchać Was na żywo, co nie było możliwe w zeszłym roku. Wspaniale jest móc obserwować, jak ze sceny przepływa do nas nie tylko muzyka i tekst, ale cała gama Waszych emocji, energia ukryta w drobnym drżeniu głosu. Ta dziesięcioletnia tradycja niech trwa jak najdłużej.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i formularzami zgłoszeniowymi. Szczegółowe informacje w regulaminie bądź pod numerem telefonu: 76 870 28 78.

Regulamin Konkursu
Karta zgłoszenia - solista
Karta zgłoszenia - zespół
Jaworski Ośrodek Kultury 2021