Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Zajęcia Brydżowe

2017-09-22 09:02:45, dodał: Iwona
Inteligentny, młody człowieku

♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠


Wiesz zapewne, jak wyglądają karty do gry.
Być może - całkiem słusznie - słowo ,,brydż” kojarzy Ci się właśnie z nimi.
Ponadto, aktualnie szukasz alternatywy dla komputera i telewizora jako urządzeń, które wypełniają Twój wolny czas w długie jesienne i zimowe wieczory.
Jesteś zatem idealnym kandydatem, którego nasz instruktor gotów jest w przystępny - nie obciążający zanadto Twych szarych komórek - sposób nauczyć
za darmo grać w brydża.
Jak się z nami skontaktować?

To proste. W każdy wtorek w godzinach 17-21 rozgrywamy turnieje w Klubie Emerytów i Rencistów (ul. Wieniawskiego 9), lub telefonicznie:
791-488-499
Jeśli zgłosisz się do nas, poinstruujemy Cię dokładnie , jak i kiedy poprowadzimy naukę.
Jeśli masz wątpliwości, czy zdołasz opanować tajniki tej pasjonującej gry - ręczymy, że przy Twojej inteligencji nie będzie to trudne - przyjdź na pierwszą próbną lekcję . Spotykamy się we wtorek, 3 października o godz. 16.30 w Klubie Piast ul. Moniuszki 10.

Dodatkowa atrakcja: udział w tygodniowym (ferie) sportowo-brydżowym zimowisku w „Stasikówce” - Poronin.

Tej szansy nie możesz zmarnować!!!

Jaworski Klub Brydża Sportowego
♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020