Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Zajęcia Brydżowe

2017-09-22 09:02:45, dodał: Iwona
Inteligentny, młody człowieku

♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠


Wiesz zapewne, jak wyglądają karty do gry.
Być może - całkiem słusznie - słowo ,,brydż” kojarzy Ci się właśnie z nimi.
Ponadto, aktualnie szukasz alternatywy dla komputera i telewizora jako urządzeń, które wypełniają Twój wolny czas w długie jesienne i zimowe wieczory.
Jesteś zatem idealnym kandydatem, którego nasz instruktor gotów jest w przystępny - nie obciążający zanadto Twych szarych komórek - sposób nauczyć
za darmo grać w brydża.
Jak się z nami skontaktować?

To proste. W każdy wtorek w godzinach 17-21 rozgrywamy turnieje w Klubie Emerytów i Rencistów (ul. Wieniawskiego 9), lub telefonicznie:
791-488-499
Jeśli zgłosisz się do nas, poinstruujemy Cię dokładnie , jak i kiedy poprowadzimy naukę.
Jeśli masz wątpliwości, czy zdołasz opanować tajniki tej pasjonującej gry - ręczymy, że przy Twojej inteligencji nie będzie to trudne - przyjdź na pierwszą próbną lekcję . Spotykamy się we wtorek, 3 października o godz. 16.30 w Klubie Piast ul. Moniuszki 10.

Dodatkowa atrakcja: udział w tygodniowym (ferie) sportowo-brydżowym zimowisku w „Stasikówce” - Poronin.

Tej szansy nie możesz zmarnować!!!

Jaworski Klub Brydża Sportowego
♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠♣♦♥♠
Jaworski Ośrodek Kultury 2019