Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Projekt Teatr w walizce

logo_nck
Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Województwa Dolnośląskiego. Operatorem i realizatorem programu jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Zakończenie projektu

Projekt pt.: "Zanurzeni w obrazie" dobiegł końca. 29 listopada w Teatrze Miejskim odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Przygotowana została wystawa dokumentująca poszczególne zadania projektu, wyeksponowane zostały prace dzieci. Szczególną atrakcją tego dnia był występ młodzieżowej grupy teatralnej Jaworskiego Ośrodka Kultury. Przygotowany spektakl zaprezentował efekt finalny projektu jakim były kostki z pracami dzieci. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia dokumentacji fotograficznej

Listopadowe "Zanurzenie w obrazie"

Pierwsze listopadowe warsztaty za nami. Klasa II i IV dzielnie pogłębiają wiedzę na temat Obrazu, zdobywają umiejętności i poszerzają swoje kompetencje. W tym miesiącu przyjmując zaproszenie odwiedziliśmy uczniów w ich szkołach. Warsztaty plastyczne pt.: "Jak bajka wskoczyła do bajki" - prowadzone przez Panią Magdalenę Kozieł-Nowak ilustratorkę bajek dla najmłodszych odbyły się w Szkole Podstawowej nr 5, warsztaty prowadzone przez Pana Lesława pt.: "Ukryte na obrazie" w Szkole Podstawowej nr 1

"Zanurzeni w obrazie" - półmetek

Półmetek projektu za nami!

"Zanurzeni w obrazie"

Do 7 września domy kultury, ośrodki i centra kultury mogły ubiegać się o dofinansowanie cyklu spotkań, warsztatów, dyskusji i innych form aktywności realizowanych we współpracy ze szkołami podstawowymi, gimnazjami i szkołami ponadgimnazjalnymi w ramach Programu „Dom Kultury+. Edukacja artystyczna”, który jest uzupełnieniem Wieloletniego Programu Rządowego Kultura + zainaugurowanego przez Ministra Kultury w 2011 roku.

Przed pięknem

Spieszymy poinformować, że od marca 2012 roku grupa inicjatywna "Ekorobaczki", silnie wspierana przez Jaworski Ośrodek Kultury będzie realizować w ramach Unijnego Programu "Młodzież w działaniu" projekt pt. "Przed pięknem", którego celem jest stworzenie młodzieżowego Atelier Ekologiczno-Artystycznego oraz propagowanie idei aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska.
Jaworski Ośrodek Kultury 2021