Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Projekt Teatr w walizce

logo_nck
Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Województwa Dolnośląskiego. Operatorem i realizatorem programu jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Zakończenie projektu

Projekt pt.: "Zanurzeni w obrazie" dobiegł końca. 29 listopada w Teatrze Miejskim odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Przygotowana została wystawa dokumentująca poszczególne zadania projektu, wyeksponowane zostały prace dzieci. Szczególną atrakcją tego dnia był występ młodzieżowej grupy teatralnej Jaworskiego Ośrodka Kultury. Przygotowany spektakl zaprezentował efekt finalny projektu jakim były kostki z pracami dzieci. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia dokumentacji fotograficznej

Listopadowe "Zanurzenie w obrazie"

Pierwsze listopadowe warsztaty za nami. Klasa II i IV dzielnie pogłębiają wiedzę na temat Obrazu, zdobywają umiejętności i poszerzają swoje kompetencje. W tym miesiącu przyjmując zaproszenie odwiedziliśmy uczniów w ich szkołach. Warsztaty plastyczne pt.: "Jak bajka wskoczyła do bajki" - prowadzone przez Panią Magdalenę Kozieł-Nowak ilustratorkę bajek dla najmłodszych odbyły się w Szkole Podstawowej nr 5, warsztaty prowadzone przez Pana Lesława pt.: "Ukryte na obrazie" w Szkole Podstawowej nr 1

"Zanurzeni w obrazie" - półmetek

Półmetek projektu za nami!

"Zanurzeni w obrazie"

Do 7 września domy kultury, ośrodki i centra kultury mogły ubiegać się o dofinansowanie cyklu spotkań, warsztatów, dyskusji i innych form aktywności realizowanych we współpracy ze szkołami podstawowymi, gimnazjami i szkołami ponadgimnazjalnymi w ramach Programu „Dom Kultury+. Edukacja artystyczna”, który jest uzupełnieniem Wieloletniego Programu Rządowego Kultura + zainaugurowanego przez Ministra Kultury w 2011 roku.

Przed pięknem

Spieszymy poinformować, że od marca 2012 roku grupa inicjatywna "Ekorobaczki", silnie wspierana przez Jaworski Ośrodek Kultury będzie realizować w ramach Unijnego Programu "Młodzież w działaniu" projekt pt. "Przed pięknem", którego celem jest stworzenie młodzieżowego Atelier Ekologiczno-Artystycznego oraz propagowanie idei aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019