Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Projekt Teatr w walizce

ostatnia aktualizacja: 2016-08-05 15:02:43, dodał: Łukasz
Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Województwa Dolnośląskiego. Operatorem i realizatorem programu jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Celem programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku jest wspieranie edukacji kulturowej w Polsce. Wynika on z przekonania, że zaufanie społeczne i kapitał ludzki nie mogą wzrastać bez trwałej edukacji kulturowej i artystycznej.

Nasz projekt ,, Teatr w walizce” znalazł się w gronie 10 najlepszych projektów tegorocznej edycji Bardzo Młodej Kultury na Dolnym Śląsku. Projekt adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej z terenu gminy Jawor. Partnerami projektu są Gimnazjum nr 1 oraz Stowarzyszenie "Damy Radę". Termin realizacji zadania od 1 sierpnia do 08 listopada 2016 r.

To projekt, w którym młodzież szkolna wspólnie będzie tworzyć teatralną opowieść o swoim mieście. Będzie poszukiwać tematów, które staną się podstawą do stworzenia spektaklu inspirowanego historią miasta. Przygotowując własny spektakl, uczestnicy projektu wezmą udział w specjalistycznych warsztatach z emisji głosu, technik dramowych oraz gry aktorskiej, poznają pracę ludzi teatru oraz wspólnie obejrzą przedstawienia profesjonalnego teatru.

W ramach projektu odbędą się warsztaty teatru fizycznego z elementami plastyki, scenografii i charakteryzacji, zakończone pokazem przygotowanego materiału czyli spektaklu - heppeningu wykreowanego przez uczestników.
logo_ncklogo_umwdokis_logo
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018