Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Projekt Teatr w walizce

ostatnia aktualizacja: 2016-08-05 15:02:43, dodał: Łukasz
Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz Województwa Dolnośląskiego. Operatorem i realizatorem programu jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Celem programu Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku jest wspieranie edukacji kulturowej w Polsce. Wynika on z przekonania, że zaufanie społeczne i kapitał ludzki nie mogą wzrastać bez trwałej edukacji kulturowej i artystycznej.

Nasz projekt ,, Teatr w walizce” znalazł się w gronie 10 najlepszych projektów tegorocznej edycji Bardzo Młodej Kultury na Dolnym Śląsku. Projekt adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej z terenu gminy Jawor. Partnerami projektu są Gimnazjum nr 1 oraz Stowarzyszenie "Damy Radę". Termin realizacji zadania od 1 sierpnia do 08 listopada 2016 r.

To projekt, w którym młodzież szkolna wspólnie będzie tworzyć teatralną opowieść o swoim mieście. Będzie poszukiwać tematów, które staną się podstawą do stworzenia spektaklu inspirowanego historią miasta. Przygotowując własny spektakl, uczestnicy projektu wezmą udział w specjalistycznych warsztatach z emisji głosu, technik dramowych oraz gry aktorskiej, poznają pracę ludzi teatru oraz wspólnie obejrzą przedstawienia profesjonalnego teatru.

W ramach projektu odbędą się warsztaty teatru fizycznego z elementami plastyki, scenografii i charakteryzacji, zakończone pokazem przygotowanego materiału czyli spektaklu - heppeningu wykreowanego przez uczestników.
logo_ncklogo_umwdokis_logo
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020