Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Przed pięknem

ostatnia aktualizacja: 2012-08-13 11:13:09, dodał: Paweł Opaliński
Spieszymy poinformować, że od marca 2012 roku grupa inicjatywna "Ekorobaczki", silnie wspierana przez Jaworski Ośrodek Kultury będzie realizować w ramach Unijnego Programu "Młodzież w działaniu" projekt pt. "Przed pięknem", którego celem jest stworzenie młodzieżowego Atelier Ekologiczno-Artystycznego oraz propagowanie idei aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska.

Projekt składa się z trzech etapów a jego ideą jest ukazanie, że poza pięknem znajduje się nie tylko brzydota, ale przede wszystkim świadomość i wrażliwość. W ramach działań przygotowane zostały m.in cykl warsztatów filmowych i ekologicznych pt.: w poszukiwaniu "skali wrażliwości", warsztaty recyklingu artystycznego, warsztaty tworzenia biżuterii ekologicznej, spotkania fotograficzne "Land art", rzeźbiarskie "Bliżej ziemi", oraz batiku i malowania toreb ekologicznych. Na zakończenie zaplanowany został happening oraz wystawa dokumentująca poszczególne działania oraz prezentująca pracę powstałe podczas warsztatów.
Wszystkie działania projektu skierowane są i będą prowadzone przez młodych ludzi oraz osoby zaproszone. Chętnych do wsparcia naszych działań ekologicznych i przyłączenia się do wspólnej zabawy zapraszamy na pierwsze spotkanie już w marcu, niebawem na stronie JOK będzie dostępny szczegółowy harmonogram.

Mamy nadzieję na zawiązanie się silnej grupy, która będzie wspólnie z nami prowadzić Atelier i warsztaty (w maju wyjazd integracyjny) oraz już w lipcu przygotuje podwórkowe spotkania dla najmłodszych, gdzie poprzez wspólną zabawę będziemy chcieli zachęcić dzieci do świadomego recyklingu.

Harmonogram projektu - pobierz
Wyjazd Integracyjny Młodzieży- pobierz relację
Atelier Ekologiczno Artystyczne FACEBOOK - zobacz
Na bieżąco wszelkie informację o działaniach projektu można czytać na BLOGU Atelier Ekologiczno Artystyczne - zobacz

Zapraszamy także inne grupy i koła przyrodnicze, ekologiczne działające na terenie Jawora do współdziałania i wsparcia naszej inicjatywy.

Uśmiechnięta
Grupa inicjatywna Ekorobaczki
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020