Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Przed pięknem

ostatnia aktualizacja: 2012-08-13 11:13:09, dodał: Paweł Opaliński
Spieszymy poinformować, że od marca 2012 roku grupa inicjatywna "Ekorobaczki", silnie wspierana przez Jaworski Ośrodek Kultury będzie realizować w ramach Unijnego Programu "Młodzież w działaniu" projekt pt. "Przed pięknem", którego celem jest stworzenie młodzieżowego Atelier Ekologiczno-Artystycznego oraz propagowanie idei aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska.

Projekt składa się z trzech etapów a jego ideą jest ukazanie, że poza pięknem znajduje się nie tylko brzydota, ale przede wszystkim świadomość i wrażliwość. W ramach działań przygotowane zostały m.in cykl warsztatów filmowych i ekologicznych pt.: w poszukiwaniu "skali wrażliwości", warsztaty recyklingu artystycznego, warsztaty tworzenia biżuterii ekologicznej, spotkania fotograficzne "Land art", rzeźbiarskie "Bliżej ziemi", oraz batiku i malowania toreb ekologicznych. Na zakończenie zaplanowany został happening oraz wystawa dokumentująca poszczególne działania oraz prezentująca pracę powstałe podczas warsztatów.
Wszystkie działania projektu skierowane są i będą prowadzone przez młodych ludzi oraz osoby zaproszone. Chętnych do wsparcia naszych działań ekologicznych i przyłączenia się do wspólnej zabawy zapraszamy na pierwsze spotkanie już w marcu, niebawem na stronie JOK będzie dostępny szczegółowy harmonogram.

Mamy nadzieję na zawiązanie się silnej grupy, która będzie wspólnie z nami prowadzić Atelier i warsztaty (w maju wyjazd integracyjny) oraz już w lipcu przygotuje podwórkowe spotkania dla najmłodszych, gdzie poprzez wspólną zabawę będziemy chcieli zachęcić dzieci do świadomego recyklingu.

Harmonogram projektu - pobierz
Wyjazd Integracyjny Młodzieży- pobierz relację
Atelier Ekologiczno Artystyczne FACEBOOK - zobacz
Na bieżąco wszelkie informację o działaniach projektu można czytać na BLOGU Atelier Ekologiczno Artystyczne - zobacz

Zapraszamy także inne grupy i koła przyrodnicze, ekologiczne działające na terenie Jawora do współdziałania i wsparcia naszej inicjatywy.

Uśmiechnięta
Grupa inicjatywna Ekorobaczki
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018