Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

2019-11-19 11:24:03, dodał: Paweł Opaliński
Uroczyste obchody na Jaworskim Rynku rozpoczęły się od złożenia wiązanek pod Pomnikiem Tysiąclecia Państwa Polskiego i Zwycięstwa nad Faszyzmem przez przedstawicieli państwowych oraz organizacji społecznych i instytucji. Następnie odbyła się msza Św. w intencji Ojczyzny i mieszkańców Miasta Jawora w Kościele pw. św. Marcina. Pod kościołem rozłożono 40m flagę, którą pomagali nieść harcerze oraz mieszkańcy Jawora wzdłuż uliczek kierując się na Rynek, a prowadził ich św. Marcin na koniu.

INNA BAJKA

2019-11-19 11:12:41, dodał: Paweł Opaliński
W ramach cyklu niedzielnych bajek Smok Jokuś zaprosił 17 listopada na spektakl pt. "Inna Bajka" w wykonaniu Teatru Trójkąt.
Nie ma osób, które nie znały by bajki pt. Jaś i Małgosia oraz Czerwony Kapturek, a w tej bajce te historie się wymieszały. Cała ta bajka była zwariowana, wesoła oraz niestandardowej.

Sparing Szachowy z okazji 101 rocznicy Święta Niepodległości

2019-11-14 07:40:28, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 09.11.2019 r. odbył się kolejny Sparing Szachowy z okazji 101 rocznicy Święta Niepodległości.
Sparing odbywał się w czterech kategoriach takich jak starszy junior, junior, młodszy junior oraz senior.
Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani przepysznymi Rogalami Świętomarcińskimi, a na wyłonionych zwycięzców czekały kosze słodkości.

Warsztaty robienia kotylionów

2019-11-07 10:32:44, dodał: Paweł Opaliński
Jak co roku przed Świętem Niepodległości zaprosiliśmy mieszkańców Jawora na warsztaty międzypokoleniowe, na których mogli własnoręcznie wykonać biało-czerwone rozetki zwane kotylionami. W ruch poszły nożyczki, klej i własna inwencja. Instruktor przedstawił trzy propozycje, które można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

SPÓŁKA Z O.O.

2019-10-29 15:40:49, dodał: Paweł Opaliński
Wystawiono sztukę teatralną pt. „Spółka z o. o.” w wykonaniu Akademii Młodego Aktora, sekcji działającej przy JOK. Spektakl wyreżyserowała Danuta Brdak, kierownik sekcji teatralnej; scenariusz: Grzegorz Śmiałek, światła: Grzegorz Adamski, muzyka: Artur Zuchmantowicz. W sztuce teatralnej zaprezentowała się młodzież szkolna z powiatu jaworskiego.

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2019-10-25 13:04:43, dodał: Paweł Opaliński
8. edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej – 23.10.2019 r. Teatr Miejski w Jaworze

W konkursie wzięło udział ponad 40 osób, w tym soliści i zespoły. Każdy zaprezentował jeden utwór w języku obcym.

Uczestnicy konkursu rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: 10-13 lat (soliści i zespoły), 14-19 lat (soliści i zespoły). Większość utworów była anglojęzyczna, pomiędzy którymi zabrzmiało także wykonanie w j. niemieckim i j. francuskim.

I Jaworskie Targi Ślubne

2019-10-25 12:55:43, dodał: Paweł Opaliński
Cała branża ślubna w jednym miejscu, a dokładniej w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze, ul. Parkowa 5,
20 października od 12:00 do 18:00 odbyły I Jaworskie Targi Ślubne.

Niemy Kelner

2019-10-25 12:51:38, dodał: Paweł Opaliński
Była to premiera spektaklu na podstawie intrygującego motywu zarówno filmowego jak i literackiego u Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino.
Spektakl to mieszanka gatunku thrillera i komedii dla dorosłych. Opowiadająca historie dwóch gangsterów, którzy znajdują się w dziwnym pokoju, na zewnątrz zaś czai się tajemnicza postać. Pokój umiejscowiony jest w hotelu w którym była niegdyś restauracja, gangsterzy dostają zamówienia tak kelnerzy przekazują je kucharzą.

IX Jaworska Gala Kresowa

2019-10-25 12:48:15, dodał: Paweł Opaliński
Tegoroczne Dni Kultury Kresowej im. Zygmunta Jana Rumla pt. „Polsko moja ” odbyły się pod honorowy patronatem Burmistrza Miasta Jawora– Emiliana Berę oraz Prezesa Stowarzyszenia Kultury „Krajobrazy”– dr Tadeusza Samborskiego.

Wakacje z Jok-usiem

2019-08-05 12:35:54, dodał: Paweł Opaliński
Wakacyjne atrakcje dla dzieci z JOK-usiem trwają i od początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wśród minionych zajęć wyróżnić można bajki plenerowe, warsztaty, rozmaite gry i zabawy.

Wakacje rozpoczęły się w Rynku gdzie dzieci miały okazję pobawić się na wyspie usypanej z klocków LEGO®. Dodatkowo odbyły się niezwykle kreatywne warsztatów z robotyki, rysowania długopisem 3D , które poprowadził TechForKids.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020