Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

SPÓŁKA Z O.O.

2019-10-29 15:40:49, dodał: Paweł Opaliński
Wystawiono sztukę teatralną pt. „Spółka z o. o.” w wykonaniu Akademii Młodego Aktora, sekcji działającej przy JOK. Spektakl wyreżyserowała Danuta Brdak, kierownik sekcji teatralnej; scenariusz: Grzegorz Śmiałek, światła: Grzegorz Adamski, muzyka: Artur Zuchmantowicz. W sztuce teatralnej zaprezentowała się młodzież szkolna z powiatu jaworskiego.

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2019-10-25 13:04:43, dodał: Paweł Opaliński
8. edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej – 23.10.2019 r. Teatr Miejski w Jaworze

W konkursie wzięło udział ponad 40 osób, w tym soliści i zespoły. Każdy zaprezentował jeden utwór w języku obcym.

Uczestnicy konkursu rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: 10-13 lat (soliści i zespoły), 14-19 lat (soliści i zespoły). Większość utworów była anglojęzyczna, pomiędzy którymi zabrzmiało także wykonanie w j. niemieckim i j. francuskim.

I Jaworskie Targi Ślubne

2019-10-25 12:55:43, dodał: Paweł Opaliński
Cała branża ślubna w jednym miejscu, a dokładniej w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze, ul. Parkowa 5,
20 października od 12:00 do 18:00 odbyły I Jaworskie Targi Ślubne.

Niemy Kelner

2019-10-25 12:51:38, dodał: Paweł Opaliński
Była to premiera spektaklu na podstawie intrygującego motywu zarówno filmowego jak i literackiego u Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino.
Spektakl to mieszanka gatunku thrillera i komedii dla dorosłych. Opowiadająca historie dwóch gangsterów, którzy znajdują się w dziwnym pokoju, na zewnątrz zaś czai się tajemnicza postać. Pokój umiejscowiony jest w hotelu w którym była niegdyś restauracja, gangsterzy dostają zamówienia tak kelnerzy przekazują je kucharzą.

IX Jaworska Gala Kresowa

2019-10-25 12:48:15, dodał: Paweł Opaliński
Tegoroczne Dni Kultury Kresowej im. Zygmunta Jana Rumla pt. „Polsko moja ” odbyły się pod honorowy patronatem Burmistrza Miasta Jawora– Emiliana Berę oraz Prezesa Stowarzyszenia Kultury „Krajobrazy”– dr Tadeusza Samborskiego.

Wakacje z Jok-usiem

2019-08-05 12:35:54, dodał: Paweł Opaliński
Wakacyjne atrakcje dla dzieci z JOK-usiem trwają i od początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wśród minionych zajęć wyróżnić można bajki plenerowe, warsztaty, rozmaite gry i zabawy.

Wakacje rozpoczęły się w Rynku gdzie dzieci miały okazję pobawić się na wyspie usypanej z klocków LEGO®. Dodatkowo odbyły się niezwykle kreatywne warsztatów z robotyki, rysowania długopisem 3D , które poprowadził TechForKids.

Słoneczny Uśmiech

2019-06-03 12:30:58, dodał: Paweł Opaliński
21 edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech” odbyła się w przeddzień obchodów Dnia Dziecka, Jaworski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych wiele niespodzianek i atrakcji. Było muzycznie, energetycznie, kolorowo i oczywiście słodko.

XXI Jaworskie Impresje Teatralne

2019-05-28 15:19:34, dodał: Paweł Opaliński
XXI edycja Jaworskich Impresji Teatralnych już za nami Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom.
Jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:
Tytuł „Najlepszego” - „Mrówki” z PP nr 4, (spektakl pt. „Mała Helenka”)
Wyróżnienia - „Pięciolatki” z PN „Prymusek” (spektakl pt. „Zagubiony Pingwinek”) oraz „Kangurki” z PP nr 8 (przedstawienie pt. „Wielkanoc”).
Nagrody specjalne za udział - „Mały Wernisaż” („Bitwę w Krainie Czarów”) oraz „Wernisaż” prezentujący sztukę „Dziady”

Kabaret Neo-Nówka

2019-05-07 20:42:14, dodał: Paweł Opaliński
„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
„Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

LAO CHE - ”Wiedza o Społeczeństwie”

2019-05-07 14:32:09, dodał: Paweł Opaliński
Na scenie można było zobaczyć zespół Lao Che, który jest zdobywcą jednej z najważniejszych nagród muzycznych w 2019 roku jaką są Fryderyki. Koncert miał na celu poszerzanie horyzontów muzycznych. Zespół osadzony jest w gatunku muzycznym rock alternatywny oraz crossover. Koncert promował zaś nową płytę pt. Wiedza o społeczeństwie, na której muzyka może kojarzyć się rozrywkową lat osiemdziesiątych.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020