Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Międzynarodowy Dzień Teatru

2014-03-28 14:54:33, dodał: Ewelina
… „Spotykamy się, by szlochać i by pamiętać; by śmiać się i rozmyślać; by uczyć się, by zaświadczać, by marzyć. Aby wspólnym westchnieniem zachwycić się pięknem, połączyć współczuciem czy przerazić złem. Przychodzimy po energię i siłę.” (fragment Orędzia Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na Międzynarodowy Dzień Teatru 2014r.)

Spektakl "Daisy-błękitna tożsamość"

2014-03-10 13:26:18, dodał: Ewelina
9 marca w Teatrze Miejskim w Jaworze publiczność z okazji Dnia Kobiet miała okazję zapoznać się z postacią Daisy, w interpretacji aktorki Aldony Struzik Teatru Polskiego we Wrocławiu, opowiedziana piórem Zbigniewa Niedźwieckiego-Ravicza. Sztuka teatralna „Daisy - błękitna tożsamość”, poświęcona została jednej z najsłynniejszych w historii mieszkanek Dolnego Śląska, księżnej Daisy von Pless.

Ferie w Klubie Art.-Kadia

2014-03-03 11:37:52, dodał: Ewelina
Chociaż aura była wiosenna, ferie zimowe w Jaworski Ośrodku Kultury zaliczamy do udanych. To był wspaniały czas wypełniony mnóstwem zabaw artystycznych, ruchowych, teatralnych, dzieci poznały wielu ciekawych ludzi i nowych przyjaciół.

Kabaret Marcina Dańca

2014-02-17 15:13:28, dodał: Ewelina
W niedzielny wieczór, 16 lutego, po raz pierwszy na deskach jaworskiego teatru wystąpił Kabaret Marcina Dańca. Podczas dwugodzinnego programu publiczność została "rozbawiona do łez".

XIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2014-02-16 20:39:32, dodał: Ewelina
14 lutego w Teatrze Miejskim odbył się etap miejski w ramach XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".

Powrót Jawora do macierzy

2014-02-14 15:26:26, dodał: Ewelina
Na uroczystości związane z obchodami 69. Rocznicy Powrotu Jawora do Macierzy w dniu 12 lutego 2014 roku zaprosił mieszkańców Jawora Burmistrz Miasta Jawora oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworze, w imieniu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego Stowarzyszenia „Dzieci Wojny w Polsce” Oddział w Jaworze oraz Związku Sybiraków i Zarządu Rejonowego PZERiI.

Spektakl dla dzieci "Szewc Dratewka"

2014-02-10 10:04:09, dodał: Ewelina
W niedzielne popołudnie najmłodsi mieszkańcy Jawora i okolic mieli kolejną okazję uczestnictwa w interaktywnym przedstawieniu pt. "Szewc Dratewka".

Koncert Charytatywny "Młodzież - Dzieciom"

2014-01-28 09:17:13, dodał: Ewelina
Koncert, z inicjatywy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii p.w. Matki Boskiej Różańcowej, odbył się już po raz 14.

Koncert Kolęd

2014-01-24 07:56:27, dodał: Ewelina
W atmosferze świąt bożegonarodzenia 23 stycznia w Teatrze Miejskim odbył się Koncert Kolęd.
P. Barbara Leonowicz - Dyrektor JOK powitała zaproszonych gości: p. Artura Urbańskiego i p. Marię Piwko, wszystkich artystów ich rodziny i znajomych. Na deskach teatru zaprezentowały się sekcje działające przy Jaworskim Ośrodku Kultury.

Powiatowy Konkurs Kolędniczy "Jaworskie Gody"

2014-01-20 10:42:58, dodał: Ewelina
Prezentacje w poszczególnych kategoriach odbywały się 16 i 17 stycznia w Teatrze Miejskim w Jaworze.
18 stycznia miała miejsce gala finałowa, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020