Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo

2014-04-15 09:41:19, dodał: Ewelina
Aromatyczne brzmienie legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo zapewniło ucztę dla ducha wszystkim fanom, którzy uczestniczyli w koncercie 13 kwietnia 2014r. w Teatrze Miejskim.

XVI Jaworskie Impresje Teatralne

2014-04-15 08:32:29, dodał: Ewelina
Podczas dwóch dni prezentacji, tj. 10-11 kwietnia br., na scenie teatru wystąpiło prawie pół tysiąca młodych aktorów.
Impreza ma na celu propagowanie amatorskiego ruchu teatralnego na terenie powiatu jaworskiego.

Musical dla dzieci "Kot w butach przy wesołych butach"

2014-04-08 08:55:16, dodał: Ewelina
Ogromną porcję dobrej zabawy otrzymała najmłodsza publiczność 6 kwietnia w Teatrze Miejskim. Tego dnia na jaworskiej scenie, po raz pierwszy, wystąpili aktorzy Teatru Moich Marzeń z Chorzowa w musicalu "Kot w butach przy wesołych butach". Po przedstawieniu odbyły się warsztaty.

XIX Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2014-04-02 11:27:15, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim odbył się XIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik", 14 lutego – etap miejski i 28 marca – etap powiatowy.

Międzynarodowy Dzień Teatru

2014-03-28 14:54:33, dodał: Ewelina
… „Spotykamy się, by szlochać i by pamiętać; by śmiać się i rozmyślać; by uczyć się, by zaświadczać, by marzyć. Aby wspólnym westchnieniem zachwycić się pięknem, połączyć współczuciem czy przerazić złem. Przychodzimy po energię i siłę.” (fragment Orędzia Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na Międzynarodowy Dzień Teatru 2014r.)

Spektakl "Daisy-błękitna tożsamość"

2014-03-10 13:26:18, dodał: Ewelina
9 marca w Teatrze Miejskim w Jaworze publiczność z okazji Dnia Kobiet miała okazję zapoznać się z postacią Daisy, w interpretacji aktorki Aldony Struzik Teatru Polskiego we Wrocławiu, opowiedziana piórem Zbigniewa Niedźwieckiego-Ravicza. Sztuka teatralna „Daisy - błękitna tożsamość”, poświęcona została jednej z najsłynniejszych w historii mieszkanek Dolnego Śląska, księżnej Daisy von Pless.

Ferie w Klubie Art.-Kadia

2014-03-03 11:37:52, dodał: Ewelina
Chociaż aura była wiosenna, ferie zimowe w Jaworski Ośrodku Kultury zaliczamy do udanych. To był wspaniały czas wypełniony mnóstwem zabaw artystycznych, ruchowych, teatralnych, dzieci poznały wielu ciekawych ludzi i nowych przyjaciół.

Kabaret Marcina Dańca

2014-02-17 15:13:28, dodał: Ewelina
W niedzielny wieczór, 16 lutego, po raz pierwszy na deskach jaworskiego teatru wystąpił Kabaret Marcina Dańca. Podczas dwugodzinnego programu publiczność została "rozbawiona do łez".

XIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2014-02-16 20:39:32, dodał: Ewelina
14 lutego w Teatrze Miejskim odbył się etap miejski w ramach XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".

Powrót Jawora do macierzy

2014-02-14 15:26:26, dodał: Ewelina
Na uroczystości związane z obchodami 69. Rocznicy Powrotu Jawora do Macierzy w dniu 12 lutego 2014 roku zaprosił mieszkańców Jawora Burmistrz Miasta Jawora oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworze, w imieniu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego Stowarzyszenia „Dzieci Wojny w Polsce” Oddział w Jaworze oraz Związku Sybiraków i Zarządu Rejonowego PZERiI.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020