Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Premiera spektaklu "LABIRYNT MYŚLI"

2013-06-13 08:25:21, dodał: Ewelina
Premiera odbyła się 12 czerwca po długich i żmudnych przygotowaniach. Na deskach jaworskiego teatru wystąpili: Laura Bandyk, Joanna Janiak, Weronika Kobylska, Patryk Wełyczko i Mateusz Kobylski. Spektakl „LABIRYNT MYŚLI”, na podstawie utworu amerykańskiego pisarza Adama Rapp’a „Gazy super szlachetne”, wyreżyserowała Roksana Miner.

Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca "Słoneczny Uśmiech"

2013-06-04 15:20:43, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim odbył się po raz 15. Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”.

Dzień Dziecka

2013-06-04 15:08:10, dodał: Ewelina
Pomimo deszczowej pogody Dzień Dziecka, organizowany przez Jaworski Ośrodek Kultury, odbył się w wesołej i bajkowej atmosferze. W Teatrze Miejskim na wszystkie dzieci czekał Pan Kleks, który przy pomocy swoich przyjaciół, zabrał przybyłych ochotników do Akademii.

Dzień Matki

2013-06-04 15:00:11, dodał: Ewelina
24 maja br. zgromadzona publiczność w Teatrze Miejskim miała ogromną przyjemność wysłuchania pięknego koncertu z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Piosenki Anny German w wykonaniu Agnieszki Babicz były wielką ucztą artystyczną.

III Jaworska Wegetariada

2013-05-16 14:49:44, dodał: Weronika
W sobotę, 11 maja, na terenie przy Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, po raz trzeci odbyła się Jaworska Wegetariada. Organizatorami przedsięwzięcia był Jaworski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Aktywności Kulturalnej "TAK" Jawor. Impreza wystartowała o godzinie 12.00 i mimo deszczowej aury, od początku zgromadziła sporo uczestników.

Dzień Zwycięstwa

2013-05-13 13:45:09, dodał: Ewelina
8 maja odbyły się uroczyste obchody w ramach 68. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej w powiecie jaworskim. W wydarzeniu uczestniczyły delegacje samorządowe i kombatantów. W samo południe zostały złożone wiązanki kwiatów pod pomnikami pamięci narodowej. Część oficjalna obchodów odbyła się w Teatrze Miejskim.

222. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

2013-05-10 09:56:41, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim o godz. 16.00 rozpoczął się koncert okolicznościowy "Witaj Majowa Jutrzenko", który był uwieńczeniem obchodów Konstytucji 3 maja.

Premiera spektaklu "Sprawy i sprawki dookoła ławki"

2013-04-26 11:33:04, dodał: Ewelina
W czwartek, 25 kwietnia br. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla młodych artystów Teatru Pomponik, działającego przy Jaworskim Ośrodku Kultury, a mianowicie premiera ich spektaklu.

Koncert młodzieżowy

2013-04-22 21:52:48, dodał: Weronika
12 kwietnia, w kawiarni Europejskiego Centrum Młodziezy Euroregionu Nysa, odbył się kolejny kocert młodziezowy. Tym razem przed zgromadzoną publicznością wystąpili zdobywcy trzeciego miejsca podczas Wiosennego Przeglądu Piosenki Młodziezowej - Malwina Klich z zespołem Brain Waves. Wokalistka i zespół to członkowie sekcji muzycznej, działającej przy Jaworskim Ośrodku Kultury, prowadzeni przez instruktora Daniela Osiatyckiego.

XV Jaworskie Impresje Teatralne

2013-04-22 12:39:52, dodał: Ewelina
Po raz 15. Jaworski Ośrodek Kultury był organizatorem Jaworskich Impresji Teatralnych, które odbyły się w dniach 18-20 kwietnia 2013r. w Teatrze Miejskim. Uczestnicy konkursu podzieleni byli na cztery kategorie wiekowe: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I – III, szkoły podstawowe klasy IV – VI, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020