Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Kraszankowe warsztaty w ECMEN

2013-04-12 15:25:13, dodał: Weronika
5 kwietnia 2013 r., w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbyły się Kraszankowe warsztaty. Poprowadział je jaworzanin - p. Bolesław Wiecheć i podczas nich, razem z dzieciakami z klasy II, Szkoły Podstawowej nr 5 (wych. p. Agnieszka Olchówka), doskonalił technikę wydrapywania różnych wzorów, na wcześniej barwionych jajkach.

Spektakl "Złota kaczka"

2013-04-10 15:10:30, dodał: Ewelina
W niedzielne popołudnie ponownie gościliśmy aktorów Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry. Tym razem wystąpili w przedstawieniu "Złota kaczka".

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Pisanka Kraszanka"

2013-04-10 12:46:00, dodał: Weronika
5 kwietnia 2013 r. w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pisanka Kraszanka”. Spośród czterech kategorii wiekowych, na konkurs wpłynęło 131 prac o różnej technice wykonania, w formie przestrzennej. Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę takie kryteria jak: pomysłowość, poprawność merytoryczną, oryginalność, estetykę i samodzielność wykonywanych prac.

Koncert zespołu LAO CHE

2013-04-10 12:13:56, dodał: Ewelina
5 kwietnia 2013r. w Teatrze Miejskim odbył się rewelacyjny koncert zespołu LAO CHE. Dwugodzinny występ dostarczył publiczności niesamowitych wrażeń muzycznych.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2013-04-04 12:33:29, dodał: Ewelina
4 kwietnia 2013r. w Teatrze Miejskim odbyła się już 58. edycja konkursu.

Wiosenny Przegląd Piosenki Młodzieżowej

2013-03-21 19:08:37, dodał: Weronika
21 marca, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbyła się pierwsza edycja Wiosennego Przeglądu Piosenki Młodzieżowej. Ku zaskoczeniu organizatorów do konkursu zgłosiło się aż 21 uczestników z Jawora, Marcinowic, Mściwojowa, Godziszowej, Bolkowa, Zimnika, Snowidzy oraz Chojnowa. Wokaliści prezentowali się w różnych, wybranych przez siebie, stylach muzycznych od poezji śpiewanej, przez pop, rock kończąc na blues'ie.

XXXI Ogólnopolskie Jaworskie Biesiady Literackie

2013-03-21 14:30:44, dodał: Ewelina
Jaworski Ośrodek Kultury już po raz 31. był organizatorem Ogólnopolskich Jaworskich Biesiad Literackich, które w tym roku trwały w dniach 18-21 marca.

Spektakl "Wujaszek Wania" Дядя Ваня

2013-03-21 13:50:56, dodał: Ewelina
Spektakl przyciągnął rzeszę miłośników teatru i wielbicieli twórczości Antoniego Czechowa. Aktorzy Teatru Bagatela z Krakowa zagościli na deskach jaworskiego teatru w piątkowy wieczór, 15 marca br.

Spektakl "Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich"

2013-03-21 13:38:14, dodał: Ewelina
Z okazji Dnia Kobiet miał miejsce spektakl „Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich”. Spektakl, w reżyserii Romualda Wiczy-Pokojskiego, z opracowaniem muzycznym Igora Nowickiego, wykonała Anna Skubik. Aktorka-lalkarka wcieliła się w rolę Marleny Dietrich a także jej towarzyszki i pielęgniarki Glorii. Od momentu powstania, monodram był wystawiany w czterech językach, po polsku,

Wieczór na obcasach w ECMEN

2013-03-13 16:29:44, dodał: Weronika
8 marca, w Dzień Kobiet po raz kolejny w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbył się „Wieczór na obcasach.” Już od godziny 13:00 wszystkie chętne panie mogły uczestniczyć w tzw. „babskiej sesji na wesoło.” Licznie zgromadzone jaworzanki tuż przed samą sesją zostały pomalowane przez profesjonalne makijażystki z firmy AVON, by następnie pozować do zdjęć aż do godziny 19:00.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020