Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs Recytatorski PEGAZIK - etap miejski i powiatowy

2013-03-05 09:17:34, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim odbyła się już kolejna 18. edycja Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK - etapie miejski i powiatowy.

Spektakl "Mucha przed sądem"

2013-02-25 15:04:00, dodał: Ewelina
Tym razem w Jaworze pod liściem łupianu zgromadziły się owady, m. in. mucha, motyl, pająk.

Muzyczny wieczór w ECMEN

2013-02-25 11:08:36, dodał: Weronika
Kolejne koncerty młodzieżowe za nami.

Konkurs "Najpiekniejsze serce z byle czego"

2013-02-21 10:51:16, dodał: Robert Mazurek
15 lutego w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w ramach walentynek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie V edycji konkursu „Najpiękniejsze serce z byle czego”, w którym udział brały dzieci przedszkolne, szkolne, młodzież i dorośli.

Wieczór walentynkowy w ECMEN

2013-02-21 10:40:35, dodał: Robert Mazurek
Dnia 14 lutego 2013 r. w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbył się wieczór Walentynkowy dla mieszkańców naszego miasta. Tego dnia, zakochani, którzy przybyli do kawiarni ECMEN, mogli wysłuchać

Recital Edyty Geppert

2013-02-05 08:40:40, dodał: Ewelina
Niezwykłą artystyczną osobowość - Panią Edytę Geppert - gościliśmy, po raz drugi, w naszym mieście.
Precyzyjnie wyreżyserowany recital był okazją do usłyszenia perełek piosenki literackiej. Z prostych, melodyjnych małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje. Po koncercie, w Foyer Teatru, wielbiciele talentu Pani Edyty Geppert mogli porozmawiać z artystką i otrzymać autograf.

Bajka "Sznurkowe skrzaty"

2013-02-05 07:48:00, dodał: Ewelina
W niedzielne popołudnie na scenie jaworskiego teatru pojawiły się "Sznurkowe skrzaty". W interaktywnej zabawie teatralnej wzięły udział nie tylko dzieci, ale również rodzice. Walorem całości było zderzenie aktorów w maskach w żywym planie z lalkami typu muppet oraz muzyką graną na żywo. Przedstawienie przygotował Teatr Wielkie Koło z Będzina. To autorski zespół Jacka Łabacza działający od 2000 roku. Jego nazwa zaczerpnięta jest z tytuł piosenki śpiewanej przez Elżbietę Mielczarek.

XV Powiatowy Konkurs Kolędniczy „Jaworskie Gody”

2013-01-21 12:29:04, dodał: Ewelina
Jaworski Ośrodek Kultury już od 15 lat jest organizatorem Powiatowego Konkursu Kolędniczego „Jaworskie Gody”. Na scenie Teatru Miejskiego przez 2 dni zaprezentowało się ponad 400 młodych artystów, solistów, grupy teatralne i wokalne z terenu powiatu jaworskiego.

Koncert Kolęd

2013-01-18 09:05:21, dodał: Ewelina
Koncert Kolęd został zorganizowany przez Jaworski Ośrodek Kultury z myślą o mieszkańcach miasta w każdym wieku. Punktualnie o godz. 18:00 występ rozpoczął zespół młodzieżowy „Sweet Voices” z własnymi aranżacjami utworów. Następnie zaprezentował się Chór „Albertówka” z repertuarem kolęd i pastorałek. Świąteczny, radosny koncert, trwający półtorej godziny, został nagrodzony gromkimi brawami.

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2013-01-16 12:56:22, dodał: Marcin
„Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów” – tak brzmiało hasło XXI edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zabrzmiała 13 stycznia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze. Tegoroczny sztab wraz z Jaworskim Ośrodkiem Kultury i Towarzystwem Aktywności Kulturalnej „TAK” Jawor zorganizował naprawdę kolejny, gorący Finał.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020