Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Słoneczny Uśmiech

2019-06-03 12:30:58, dodał: Paweł Opaliński
21 edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech” odbyła się w przeddzień obchodów Dnia Dziecka, Jaworski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych wiele niespodzianek i atrakcji. Było muzycznie, energetycznie, kolorowo i oczywiście słodko.

XXI Jaworskie Impresje Teatralne

2019-05-28 15:19:34, dodał: Paweł Opaliński
XXI edycja Jaworskich Impresji Teatralnych już za nami Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom.
Jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:
Tytuł „Najlepszego” - „Mrówki” z PP nr 4, (spektakl pt. „Mała Helenka”)
Wyróżnienia - „Pięciolatki” z PN „Prymusek” (spektakl pt. „Zagubiony Pingwinek”) oraz „Kangurki” z PP nr 8 (przedstawienie pt. „Wielkanoc”).
Nagrody specjalne za udział - „Mały Wernisaż” („Bitwę w Krainie Czarów”) oraz „Wernisaż” prezentujący sztukę „Dziady”

Kabaret Neo-Nówka

2019-05-07 20:42:14, dodał: Paweł Opaliński
„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
„Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

LAO CHE - ”Wiedza o Społeczeństwie”

2019-05-07 14:32:09, dodał: Paweł Opaliński
Na scenie można było zobaczyć zespół Lao Che, który jest zdobywcą jednej z najważniejszych nagród muzycznych w 2019 roku jaką są Fryderyki. Koncert miał na celu poszerzanie horyzontów muzycznych. Zespół osadzony jest w gatunku muzycznym rock alternatywny oraz crossover. Koncert promował zaś nową płytę pt. Wiedza o społeczeństwie, na której muzyka może kojarzyć się rozrywkową lat osiemdziesiątych.

CZADOWA MAJÓWKA

2019-05-07 14:15:51, dodał: Paweł Opaliński
Po uroczystej mszy świętej, oprawionej w Kościele św. Marcina, odbył się występ artystyczny Chóru Albertówka oraz Legnickiego Zespołu Pieśni i Tańca pod kościolem Św. Marcina.

Zaś w parku miejskim odbył się 1 Piknik z Psem w czasie którego odbyły się tematyczne warsztaty, pokazy, zabawy.

70-lecie istnienia Chóru Albertówka

2019-05-07 13:32:37, dodał: Paweł Opaliński
Chór Albertówka jest częścią historii naszego miasta i łączy kolejne pokolenia. Jestem dumny, że nadal istnieje i jest jednym z symboli Jawora.
Śpiewem możemy wyrazić niezwykłe uczucia płynące prosto z serca. Wspólne śpiewanie pomaga na smutek, dodaje energii i jest lekiem na przełamanie nieśmiałości. To szansa uczenia się od siebie i podnoszenia swoich umiejętności wokalnych, a bycie w zespole to okazja do spotkań, integracji i wspólnych rozmów.

FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA

2019-03-18 11:28:17, dodał: Paweł Opaliński
17 marca br. w Teatrze Miejskim odbył się spektakl pt."Franek włóczęga i legend księga", mówił o sile wyobraźni, wartości jaką niesie z sobą czytanie książek i ciekawość świata.

W spektaklu dwójka głównych bohaterów przeniosła się za sprawą magicznej księgi do krainy polskich legend takich jak Popiel, Bazyliszek, Pan Twardowski czy legenda o Lechu, Czechu i Rusie, które zostały opowiedziane na nowo. Wykorzystane zostały techniki linowe - Pan Twardowski wisiał na księżycu.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2019

2019-03-15 08:59:31, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 13.03.2019r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się etap powiatowy 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs jest dedykowany osobom dorosłym oraz uczniom szkół ponadgimnazjalny ch. Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów:
-Turniej Teatrów Jednego Aktora,
-Turniej Poezji Śpiewanej,
-Turniej Recytatorski oraz
-Wywiedzione ze Słowa.

24. edycja Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

2019-02-20 20:39:48, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 20.02.2019 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się etap miejski 24. edycji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych; ma na celu popularyzację żywego słowa, zaprezentowania wybranych wierszy oraz prozy.

IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora

2018-11-30 09:10:10, dodał: Paweł Opaliński
Za nami IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.
Tekst dyktanda został przygotowany przez Panią Krystynę Ługowską-Frąckowiak, a odczytali je uczestnikom gościnnie - regionalista Piotr Pacak oraz pisarka, Monika B. Janowska. Dzieci pisały o tym, jak wielki muzyk Ignacy Paderewski stał się wybitnym politykiem, a dorośli o polskiej drodze do niepodległego państwa.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020