Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

CZADOWA MAJÓWKA

2019-05-07 14:15:51, dodał: Paweł Opaliński
Po uroczystej mszy świętej, oprawionej w Kościele św. Marcina, odbył się występ artystyczny Chóru Albertówka oraz Legnickiego Zespołu Pieśni i Tańca pod kościolem Św. Marcina.

Zaś w parku miejskim odbył się 1 Piknik z Psem w czasie którego odbyły się tematyczne warsztaty, pokazy, zabawy.

70-lecie istnienia Chóru Albertówka

2019-05-07 13:32:37, dodał: Paweł Opaliński
Chór Albertówka jest częścią historii naszego miasta i łączy kolejne pokolenia. Jestem dumny, że nadal istnieje i jest jednym z symboli Jawora.
Śpiewem możemy wyrazić niezwykłe uczucia płynące prosto z serca. Wspólne śpiewanie pomaga na smutek, dodaje energii i jest lekiem na przełamanie nieśmiałości. To szansa uczenia się od siebie i podnoszenia swoich umiejętności wokalnych, a bycie w zespole to okazja do spotkań, integracji i wspólnych rozmów.

FRANEK WŁÓCZĘGA I LEGEND KSIĘGA

2019-03-18 11:28:17, dodał: Paweł Opaliński
17 marca br. w Teatrze Miejskim odbył się spektakl pt."Franek włóczęga i legend księga", mówił o sile wyobraźni, wartości jaką niesie z sobą czytanie książek i ciekawość świata.

W spektaklu dwójka głównych bohaterów przeniosła się za sprawą magicznej księgi do krainy polskich legend takich jak Popiel, Bazyliszek, Pan Twardowski czy legenda o Lechu, Czechu i Rusie, które zostały opowiedziane na nowo. Wykorzystane zostały techniki linowe - Pan Twardowski wisiał na księżycu.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2019

2019-03-15 08:59:31, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 13.03.2019r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się etap powiatowy 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs jest dedykowany osobom dorosłym oraz uczniom szkół ponadgimnazjalny ch. Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów:
-Turniej Teatrów Jednego Aktora,
-Turniej Poezji Śpiewanej,
-Turniej Recytatorski oraz
-Wywiedzione ze Słowa.

24. edycja Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

2019-02-20 20:39:48, dodał: Paweł Opaliński
Dnia 20.02.2019 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się etap miejski 24. edycji Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych; ma na celu popularyzację żywego słowa, zaprezentowania wybranych wierszy oraz prozy.

IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora

2018-11-30 09:10:10, dodał: Paweł Opaliński
Za nami IX Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.
Tekst dyktanda został przygotowany przez Panią Krystynę Ługowską-Frąckowiak, a odczytali je uczestnikom gościnnie - regionalista Piotr Pacak oraz pisarka, Monika B. Janowska. Dzieci pisały o tym, jak wielki muzyk Ignacy Paderewski stał się wybitnym politykiem, a dorośli o polskiej drodze do niepodległego państwa.

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2018-10-24 11:43:13, dodał: Paweł Opaliński
7 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej przeszła już do historii. Udział w konkursie wzięło ponad 60 osób z powiatu jaworskiego. Artyści wykonywali piosenki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, ormiańskim a nawet japońskim. Jury w składzie p. Jan Mazurek – muzyk, opiekun ogniska muzycznego, instruktor gry na gitarze, p. Katarzyna Duszeńko – nauczyciel j. niemieckiego, p. Diana Mokłowicz – nauczyciel-anglista, znawca języka francuskiego i rosyjskiego oraz

Tymon Tymański gra The Beatles

2018-10-16 08:37:12, dodał: Paweł Opaliński
12.października odbył się niezwykle interesujący koncert Tymon Tymańskiego w repertuarze the Beatles oraz własnym repertuarze. Występ trwał, aż 2 godziny w tym czasie dał pokaz swoich umiejętności wokalnych oraz instrumentalnych. Słuchacze zostali oczarowani ekspresją na scenie jednym słowem to wulkan energetyczny na scenie. Podczas koncertu nie można było się nudzić.

PÓŁ na PÓŁ

2018-10-02 18:51:59, dodał: Paweł Opaliński
Spektakl Pół na Pół w reżyserii Wojciecha Malajkata ze znakomitymi aktorami takimi jak Piotr Szwedes oraz Piotr Polk zagościł na deskach Jaworskiego Teatru.
Przedstawiono historię o dwóch przyrodnich braciach Roberta i Dominika czyhających na śmierć swojej matki ponieważ ich plany na przyszłość były dość niepewne dopóki żyje. Niosło to ze sobą wiele niebezpiecznych i zarazem śmiesznych scen.

Wakacje z JOKUS-iem

2018-08-09 11:51:23, dodał: Paweł Opaliński
Wakacyjna oferta Jaworskiego Ośrodka Kultury dla dzieci była bardzo różnorodna. Spośród przygotowanych atrakcji możemy wyróżnić bajki plenerowe, warsztaty, gry i zabawy. Na początku miesiąca nasze miasto odwiedził Teatr Duet ze spektaklem pt. „Koziołek Pacanołek”. Dzieci mogły zapoznać się z największymi wartościami w życiu jak przyjaźń oraz dobro.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020