Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Jaworskie Forum Filmowe

2012-11-08 12:10:33, dodał: Robert Mazurek
27 października, w ramach imprezy "Weekend w ECMEN", w Europejskim Centrum odbyło się kolejne już Jaworskie Forum filmowe. Tego dnia, po raz pierwszy tego roku, zawitała zima., jednak nie zniechęciło to miszkańców naszego miasta.

Przed licznie zgromadzoną publicznością zostały zaprezentowane filmy finałowe z festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego (KAN) z Wrocławia. Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego to już ponad czternastoletni przegląd najlepszego polskiego i światowego kina OFFowego - kina które kształtuje, wyznacza nowe ścieżki, kina prób i błędów, na których uczą się nowe pokolenia filmowców. Tak jak w roku ubiegłym, tak i w tym, projekcje były naprawdę interesujące, choć nie jednokrotnie - kontrowersyjne, o czym świadczyły późniejsze wypowiedzi widzów. Prelekcje Jaworskiego Forum poprowadził koordynator pokazów specjalnych Piotr Kostański z Wrocławia. Nie był to jednak koniec atrakcji - podczas Forum został rozstrzygnięty konkurs "Dokumentalnych Filmów Amatorskich Jawor 2012." Jaworzanie mogli podzielić się swoimi pracami filmowymi o dowolnej technice i tematyce. Z pewnością, otwarta formuła poszerzyła krąg osób zainteresowanych uczestnictwem w konkursie. Pierwsze miejsce zajął Maciej Droździk "Shanti", za film "To iluzja, mięso zabija", natomiast dwa wyróżnienia przypadły dla Piotra Kądziołki za pracę filmową "Street Art 2012" i Bartosza Bartychy za film "Ciocia."
Połączenie amatorskich filmów z festiwalowymi okazało się trafnym posunięciem, bowiem zgromadziło ponad 50 osób.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020