Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Festiwal Teatroman 2012

2012-11-12 15:05:07, dodał: Ewelina
13. edycję, ale jakże szczęśliwą, FESTIWALU TEATROMAN 2012 mamy już za sobą. W Teatrze Miejskim, przez cały październik, odbywały się spektakle, warsztaty teatralne, spotkania.

W Teatrze Miejskim, przez cały październik, miały miejsce spektakle, warsztaty, spotkania. Rozpoczęliśmy 4 października spektaklem pt. „Żywoty Świętych Osiedlowych”, który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz mnóstwo nagród, m. in. Wrocławską Nagrodę Teatralną 2011, w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Lalek, 26. Toruńskim Spotkaniu Teatrów Jednego Aktora, Nagrodę Publiczności za najlepsze przedstawienie. Sztuka Lidii Alejko w wykonaniu Agaty Kucińskiej i przy muzyce wykonywanej na żywo przez Sambora Dudzińskiego wywołała zachwyt i podziw, gromkie brawa i owacje na stojąco. Tego samego dnia w Foyer Teatru Miejskiego miały miejsce warsztaty prowadzone przez Annę Skubik pt. „Ciało, umysł, wyobraźnia”, w których uczestniczyła młodzież z I LO. 17 października br. w ramach Wrocławskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora gościliśmy młodego i zdolnego aktora Krzysztofa Grabowskiego z zabawnymi i żartobliwymi monodramami pt. „Miłka” i „Patryk K.”, które są szerokim uśmiechem w stronę relacji damsko – męskich. Dla najmłodszych widzów, 21 października, w niedzielne popołudnie, przygotowaliśmy wspaniałe widowisko pt. „Odwiedzając czarownice” wystawione przez aktorów Teatre Rapie, po którym odbyło się spotkanie z aktorami. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i 5 uczestniczyli w kolorowym przedstawieniu pt. „Calineczka” oraz lekcji teatralnej przeprowadzonej przez aktorów jeleniogórskiego teatru. Tegoroczna edycja Teatromana była bardzo żywiołowa i zaskakująca. Zaprezentowaliśmy spektakle podbijające polskie i zagraniczne festiwale, pokazaliśmy dzieciom i młodzieży różne formy teatralne, zagwarantowaliśmy nietuzinkowe spotkania, energetyczną wymianę myśli.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020