Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

2012-11-12 12:16:57, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim 25 września br., po raz pierwszy, miał miejsce Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, którego celem jest popularyzacja śpiewu jako formy rozwoju i ekspresji, zachęcenie dzieci i młodzieży do nauki języków obcych, podnoszeniu kwalifikacji artystycznych i estradowych.

Na deskach teatru wystąpiło ponad 30 osób, z powiatu jaworskiego, w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uczestnicy zaprezentowali się z repertuarem w języku angielskim i niemieckim. Jury oceniało występy w oparciu o następujące kryteria: poprawności językowej, interpretacji utworu, doboru repertuaru, ogólnego wrażenia artystycznego. „Tytuł Najlepszego” otrzymali: w kategorii wiekowej 10 – 12 lat – występ solo - Marysia Biernacka, w kategorii wiekowej 10 – 12 lat – zespół - Dawid Gibala z zespołem, w kategorii wiekowej 13 – 15 lat – występ solo - Roksana Pyda, w kategorii wiekowej 16 – 18 lat – występ solo - Malwina Klich oraz w kategorii wiekowej 16 – 18 lat – zespół - Aleksandra Murzyn i Natalia Siadkowska. Jury w składzie: Renata Lenkiewicz, Marika Nawojczyk i Gala Sażnierz wraz z Marią Piwko – Zastępcą Burmistrza Jawora wręczyło dyplomy i nagrody wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Jest nam bardzo miło, że konkurs wzbudził ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży, a występy odbyły się na wysokim poziomie artystycznym. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pierwszej edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej i zapraszamy do wzięcia udziału za rok.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020