Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

11 listopada 2012

2012-11-15 10:48:33, dodał: Ewelina
W dniu 11 listopada br. odbyły się uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości oraz Patrona Miasta Jawora – Św. Marcina.

Uroczystości związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości oraz Patrona Miasta Jawora – Św. Marcina w dniu 11 listopada br. rozpoczęły się o godz. 11.15 pod Pomnikiem „Tysiąclecia Państwa Polskiego i Dnia Zwycięstwa nad Faszyzmem”, gdzie oficjalne delegacje złożyły wiązanki kwiatów. O godz. 12.00 miała miejsce Msza Św. Odpustowa w Kościele Św. Marcina w intencji Narodu Polskiego i Mieszkańców Jawora. Po mszy na placu kościelnym młodzież z sekcji teatralnej działającej przy Jaworskim Ośrodku Kultury przedstawiła scenkę pt. „Z życia Św. Marcina”. Następnie Chór „Albertówka” wykonał pieśni patriotyczne. W Teatrze Miejskim o godz. 16.00 Pani Barbara Leonowicz - Dyrektor Jaworskiego Ośrodka Kultury powitała zaproszonych gości i mieszkańców miasta na Akademii Okolicznościowej, którą rozpoczęto występem kwartetu Klarnetowego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego z udziałem Sławomira Zawadzkiego – stypendysty Burmistrza Miasta Jawora. Z okazji święta Niepodległości młodzież z Gimnazjum nr 2 w Jaworze przygotowała montaż słowno – muzyczny. Ceremonię nadania Tytułu Honorowego Obywatela Miasta Jawora poprowadził Pan Andrzej Madej – Przewodniczący Rady Miejskiej. Tytuł Honorowego Obywatela Miasta z rąk Pana Artura Urbańskiego – Burmistrza Miasta otrzymał Pan Henryk Antkowiak. Ostatnim punktem uroczystości w Teatrze Miejskim był występ zespołu muzycznego 59 - 400 działającego przy Jaworskim Ośrodku Kultury i poczęstunek w Foyer Teatru.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020