Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Zabawa Mikołajkowa

2012-12-14 15:19:58, dodał: Ewelina
Tradycyjnie 6 grudnia Św. Mikołaj odwiedził Jawor.

O godz. 16.00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa Zastępca Burmistrza Jawora P. Maria Piwko i Dyrektor Jaworskiego Ośrodka Kultury P. Barbara Leonowicz przywitały wszystkich uczestników spotkania i życzyły wspaniałej zabawy. Animatorzy z Teatru Lutrek z Wrocławia rozpoczęli „Wielkie spotkanie i walizka Leona” od poetyckiego i barwnego przedstawienia. Opowiadało ono o zabawie Śnieżynki i Leona w świecie cyrkowych sztuczek, akrobacji i tańca. Śnieżynka zamieniała się w lodowe posągi, a Leon używał magicznych sztuczek, by znowu mogła się poruszać. W czarodziejskiej walizce, którą przyniósł Leon, znajdowały się piłeczki żonglerskie, diabolo, skakanki, konfetti, bańki mydlane i inne cuda, które czyniły świąteczne widowisko uroczym i intrygującym, nie tylko dla oczu najmłodszych widzów. Wiele radości również dostarczyło dzieciom przeciąganie liny, zabawa z chustą Klanzy, malowanie kredą na brystolu. Uczestnicy spotkania częstowani byli słodyczami i otrzymywali drobne upominkami, które zostały ufundowane przez jaworskich cukierników i hurtownie z art. papierniczymi. Na koniec nie zabrakło oczywiście Mikołaja, który rozdawał dzieciom paczki przygotowane uprzednio przez rodziców. Okrzyków radości i zadowolenia było co nie miara. Mikołajki w ECMEN były wspaniałą świąteczną zabawą rozwijającą kreatywność, ekspresję i wyobraźnię dziecka.
Jaworski Ośrodek Kultury 2020