Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Turniej szachowy

2013-10-09 11:36:49, dodał: Ewelina
8 października w Teatrze Miejskim o godz. 16.00 rozpoczął się Turniej szachowy o puchar seniora, damy szachowej i wnuczka.


W sumie zgłosiło się 21 uczestników, 15 mężczyzn, 4 kobiety i 2 chłopców.
Podczas turnieju obowiązywały zasady zgodne z regulaminem Polskiego Związku Szachowego.
Sędzią turnieju był p. Ignacy Kosiński, wieloletni opiekun sekcji szachowej działającej w Strzegomskim Centrum Kultury.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek systemem szwajcarskim wyłoniono następujących zwycięzców:

w kategorii juniorów:
Puchar wnuczka otrzymał Waldemar Drążek - uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze
II miejsce - Piotrek Piórek

w kategorii kobiet:
Puchar damy szachowej otrzymała p. Dorota Oczachowska
II miejsce - p. Mariola Pawłowska
III miejsce - p. Irena Piórek

w kategorii seniorów:
Puchar seniora otrzymał p. Marek Kozioł
II miejsce - p. Franciszek Filuś
III miejsce - p. Roman Drążek

Wszyscy laureaci Turnieju Szachowego otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ksiązkowe.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020