Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

V Jaworska Gala Kresowa

2013-10-21 14:44:43, dodał: Ewelina
W piątkowy wieczór, 18 października o godz. 19:00 rozpoczęła się Gala Kresowa. Na scenie Teatru Miejskiego zaprezentowali się:
Polski Narodowy Zespół Pieśni i Tańca "Lechici" z Grodna,
Luba Skyba z Żółkwi na Ukrainie,
Magdalena Kotarska,
Zespół instrumentalno - wokalny "Wita-M",
duet akordeonowy,
Leonid Vołodko z Grodna,
Stanisław Górka.Polski Narodowy Zespół Pieśni i Tańca „Lechici" z Grodna - 35-osobowym zespołem kieruje Regina Zawadzka - doświadczony pedagog, animator kultury polskiej na Białorusi oraz badacz tradycyjnego repertuaru polskiego z okolic Grodna. Repertuar zespołu to tradycyjne pieśni zachowane wśród mniejszości polskiej na Kresach Wschodnich: pieśni obrzędowe, religijne, patriotyczne oraz tańce, jak również obrzędy i widowiska oparte na miejscowych legendach, przekazach. Zespół tworzą młodzi ludzie, przede wszystkim uczniowie szkół średnich i studenci, których łączy zamiłowanie do tradycji.
Luba Skyba z Żółkwi na Ukrainie - studentka dwóch kierunków na Akademii Muzycznej we Lwowie: śpiew i fortepian. Często występuje w Polsce i Ukrainie. Na Festiwalu Pieśni Maryjnych w Górecku Kościelnym śpiewała m. in. razem z zespołem Golec Orkiestra.
Magdalena Kotarska - pianistka, sopranistka, zaprezentuje utwory „Wileński walczyk", „Polesia czar", „Za Niemen precz".
Zespół instrumentalno - wokalny „Wita-M" - uczestnik Międzynarodowych Prezentacji Kultury Polaków z Kresów Wschodnich i Bukowiny.
Duet wirtuozów akordeonu z Ukrainy,
Leonid Vołodko z Grodna
Stanisław Górka - polski aktor.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020