Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

V Jaworskie Dyktando

2013-10-25 11:56:20, dodał: Ewelina
Tekst Dyktanda "Arcyprzygoda superpolicjanta" odczytał pan Mirosław Gancarz.
W V Jaworskim Dyktandzie udział wzięło 40 uczestników.

Jury w składzie:
Marzena Ciekanowska - przewodnicząca,
Joanna Kawczyńska,
Irena Wilk - Żebrowska,
Marzena Świebodzińska,
Joanna Okapiec,
Monika Białek,
Jolanta Borkowska - Jadrowska

po sprawdzeniu zakodowanych prac postanowiło przyznać:

I miejsce i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII panu Maciejowi Kajzerowi,
II miejsce i tytuł I WICEMISTRZA ORTOGRAFII panu Janowi Chwalewskiemu,
III miejsce i tytuł II WICEMISTRZA ORTOGRAFII pani Karolinie Białczyk.


Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.


Arcyprzygoda superpolicjanta

Superpolicjant Wilhelm spojrzał od niechcenia na zegarek na wpół przykryty zburzałym rękawem ponaddziesięcioletniego prochowca. Czyżby na pewno było już wpół do dziesiątej? Nie w smak mu było sterczeć tak za półdarmo na zimnie i wietrze, zwłaszcza że jego sponsor, który z początku podawał się za ultraagenta (pół-Francuza zresztą), okazał się wkrótce półamatorem (i pół-Polakiem w dodatku) i wcale nie był taki hojny, jak z początku obiecywał. I cóż, że kadził Wilhelmowi, przekonując, iż taki fachowiec jest niezastąpiony i że zanimby znalazł innego superfrajera, minęłoby mnóstwo czasu, a wtedy mogłoby dojść do chryi, kiedy hojność jego nijak się miała do tych komplementów.
Wilhelm przyjął jednak propozycję przedostania się do superstrzeżonego żelazobetonowego gmachu spółki A-Z, gdyż wydało mu się to błahostką w porównaniu z tym, co dotąd robił na południowo-zachodnim krańcu Żywiecczyzny w oddziale firmy „Jupiter”, zbierającej rzekomo cracoviana w tym regionie. Jednakże wkrótce potem okazało się, że niewywiązywanie się z nowo podjętego zadania grozi spotkaniem oko w oko z nieokrzesanym kontradmirałem, czego by chciał uniknąć za wszelką cenę.
Jednakże teraz nie czas było na rozważania. Drogą w poprzek skweru, a właściwie nieco na skos, przebiegł jakiś niby-osiłek. „Niby”, bo wlókł za sobą worek z niemałym trudem. „A przecież nie byłby to żaden wysiłek dla osiłka” - skonstatował melancholijnie Wilhelm. Nie mógł jednak się zorientować, co mogłoby być zawartością worka. Czy była to zheblowana po bokach stępka okrętowa, czy przykrótka trombita, a może nawet miniszezlong z jednym oparciem w kształcie wielkiej agrafki? Naraz mężczyzna zachwiał się i upuścił ładunek. Potężne łubu-du zakłóciło ciszę wietrznego wieczoru, a ta niby-trombita czy quasi-stępka stoczyła się prosto pod koła przejeżdżającego tira. Pisk opon nagle hamowanego wozu przeraził osiłka, który zsiniały z bólu czy strachu znienacka osunął się na ziemię tuż-tuż obok Wilhelma. Wtem ze śledzonego przez Wilhelma żelazobetonowego gmachu-bunkra wybiegł ktoś, w kim Wilhelm rozpoznał skwaśniałego kontradmirała, wiceprezesa zarządu. Pamiętał go z baru „Hoża Kałamarnica” na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Wiedział, że spotkanie tych dwu, a właściwie trzech, bo ku nim pędził właśnie wściekły kierowca TIR-a, nie wróży nic dobrego. Chciał się więc po kryjomu i po cichu wycofać zza swego ukrycia, by nie być niepotrzebnym świadkiem, ale niechcący zawadził końcem buta o stary szlauch, leżący wzdłuż dróżki, i rymnął wprost pod nogi wpółmartwego niby-osiłka… Obudził się po trzynastoipółgodzinnym letargu, w miniklinice, obok zharatanego kontradmirała i rozpłatanego wpół osiłka. „Strzeż się tirowców!” – powtarzał odtąd do końca życia.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020