Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Mikołajki 2013

2013-12-12 08:32:14, dodał: Weronika
W chłodny, piątkowy wieczór, 6 grudnia, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa zagościł Święty Mikołaj.

Oczywiście nie tak od razu. Zanim się pojawił i rozdał wszystkim grzecznym dzieciom wspaniałe prezenty, jego poprzednicy zafundowali dzieciakom moc atrakcji. Sala balowa Europejskiego Centrum Młodzieży przeobraziła się w magiczną, kolorową krainę. Od godziny 16.30, na przybyłe dzieciaki czekały Śnieżynki, Elfy i Pomocnice Mikołaja, które zapraszały wszystkich do wspólnej zabawy. Świąteczny Klown i Pani Zima razem z dzieciakami tańczyli, śpiewali i bawili się. Na każdego czekały świąteczne zgadywanki, mikołajkowe tańce, kolorowe czapeczki, noski, trąbki i słodycze. Blisko trzy godzinna zabawa obfitowała w wiele ciekawych konkurencji i zadań. Na koniec, Święty Mikołaj wręczał najmłodszym upominki przyniesione przez rodziców. Maluchy wróciły do domu z wymarzonymi podarunkami i uśmiechami na twarzach.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020