Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs plastyczny "Anielskie Anioły"

2014-01-02 08:28:43, dodał: Weronika
19 grudnia 2013 r. w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyło się rozstrzygnięcie II edycji świątecznego konkursu plastycznego pt. „Anielskie Anioły”. Był on podzielony na cztery kategorie wiekowe - "Dzieci przedszkolne", "7-10 lat", "11-15 lat" oraz "16 lat i więcej". Do konkursu wpłynęło 105 prac z jaworskich przedszkoli i szkół oraz od osób indywidualnych.

Przed ogłoszeniem wyników i rozdaniem nagród odbyła się część artystyczna, w kórej zaprezentowała się Grupa "Żabek" z Publicznego Przedszkola nr 4 oraz zespół wokalny "Euforia" działający przy Jaworskim Ośrodku Kultury. Po programie artystycznym, Pani Kierowinik ECMEN odczytała protokół, a Pani Dyrektor i Pani Wiceburmistrz wręczały laureatom upominki oraz dyplomy.

Jury w składzie:
Renata Kostulska
Piotr Kądziołka
Agnieszka Kamińska

Przyznało następujące miejsca:

Kategoria „Dzieci Przedszkolne”

Prace indywidualne:

Tytuł Najlepszego – Gabrysia Majka
Wyróżnienie – Amelia Kremza
Wyróżnienie – Dominika Puk

Prace grupowe:

Tytuł Najlepszego – Grupa „Pszczółki” z Przedszkola Publicznego nr 4 w Jaworze
Wyróżnienie – Pracownia Look Inside (praca – choinka)


Kategoria „7 – 10 lat”

Prace indywidualne:

Tytuł Najlepszego – Amelia
Wyróżnienie – Dima Sazhnev
Wyróżnienie – Amelia Dańczura

Prace grupowe:

Wyróżnienie – Świetlica Środowiskowa z Elementami Socjoterapii – MOPS Jawor


Kategoria „11 – 15 lat”

Prace indywidualne:

Tytuł Najlepszego – Anna Kostecka
Wyróżnienie – Adrianna Pyznar
Wyróżnienie – Marysia Zubrzycka

Prace grupowe:

Wyróżnienie - Świetlica Środowiskowa z Elementami Socjoterapii – MOPS Jawor


Kategoria „16 lat i więcej”

Prace indywidualne:

Tytuł Najlepszego – Elżbieta Rusiecka
Wyróżnienie – Krzysztof Mosiński

Prace zbiorowe:

Tytuł Najlepszego – Dzienny Ośrodek Wsparcia (ul. Kwiatowa)
Wyróżnienie – Warsztaty Terapii Zajęciowej
Wyróżnienie – Ośrodek Wsparcia (ul. Starojaworska)
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020