Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XIX Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2014-04-02 11:27:15, dodał: Ewelina
W Teatrze Miejskim odbył się XIX Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik", 14 lutego – etap miejski i 28 marca – etap powiatowy.

Jury w składzie: p. Joanna Bereźnicka - Mężyk – przewodnicząca jury, p. Monika Białek i p. Jolanta Sałek oceniało uczestników konkursu biorąc pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa, ogólny wyraz artystyczny.

Do etapu miejskiego, poprzedzonego eliminacjami szkolnymi, zgłoszono uczniów z klas IV - VI szkół podstawowych - kategoria młodsi oraz z gimnazjum - kategoria starsi. Jury postanowiło przyznać na etapie miejskim w kategorii młodsi: I miejsce ex aequo – Wiktorii Szczutkowskiej i Alicji Skórczyńskiej, II miejsce – Michałowi Bramborowi, w kategorii starsi: I miejsce – Szymonowi Biskupowi, II miejsce – Agacie Sopacie.

Podczas etapu powiatowego zostały przyznane następujące miejsca, w kategorii młodsi: I miejsce – Alicji Skórczyńskiej, II miejsce – Kludii Kerger, III miejsce – Wiktorii Szczutkowskiej, w kategorii starsi: I miejsce – Agacie Sopacie, II miejsce – Agacie Soroka. Jury wytypowało na etap wojewódzki do Kłodzka laureatów miejsc I w każdej kategorii wiekowej.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020