Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Festiwal Piosenki i Tańca "Słoneczny Uśmiech"

2014-06-06 11:23:16, dodał: Ewelina
W ramach Dnia Dziecka w na płycie Rynku odbył się po raz kolejny Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca „Słoneczny Uśmiech”. Pogoda nie zawiodła, dzięki czemu około 200 uczestników mogło swobodnie zaprezentować się na letniej scenie.

W tym roku festiwalowymi jurorami była publiczność, która za pomocą oklasków nagradzała występujące zespoły. Miernikiem oklasków był specjalnie skonstruowany na tą okazję klaskomierz, który kolorami pokazywał natężenie głośności. Dzieci zaprezentowały piosenki zespołowe, tańce oraz piosenki solo i w duecie.
W tym roku mogliśmy podziwiać występy w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkolnej i szkolnej – kl. I – III. Do udziału w festiwalu zgłosiło się 9 zespołów: Dom Małego Dziecka w Jaworze, Przedszkole Publiczne nr 8, Przedszkole Publiczne nr 4, Przedszkole Publiczne nr 2 i Przedszkole Niepubliczne Prymusek w Jaworze ,Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Piotrowicach, a także Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa w Paszowicach oraz Gminno – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie. Wszystkie dzieci prezentowały się przepięknie, dlatego też wszyscy zasłużyli na I miejsce.
Organizatorzy, życząc wszystkim dzieciom, jak i ich rodzicom i opiekunom słonecznego uśmiechu na co dzień, zadbali o to, by żadne występujące dziecko, nie wyszło z festiwalu z pustymi rękami.

IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020