Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Mikołajkowy Turniej Szachowy

2014-12-15 11:28:56, dodał: Ewelina
Turniej zorganizowany został w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa 13 grudnia 2014r.

Tegoroczny, ze względu na termin, w którym się odbywał nosił nazwę Turniej Mikołajkowy. Turniej podzielony został na 5 głównych kategorii: Przedszkolaki, Juniorzy Młodsi, Juniorzy, Juniorzy Starsi oraz Seniorzy. Każda kategoria podzielona była na chłopców i dziewczęta oraz kobiety i mężczyźni. Cieszący jest fakt, że prężnie działa w Jaworskim Ośrodku Kultury sekcja szachowa, gdyż gra w szachy doskonale kształci umysł. Mamy nadzieję, że wśród młodych uczestników wyrośnie wielu naukowców.

Dyrektor Jaworskiego Ośrodka Kultury powitała wszystkich graczy i życzyła wielu trafnych i przemyślanych posunięć w grze. Do walki fair play i w szachowy nastrój wprowadził pan Adam Wożyński prezentując cykl swoich tematycznych wierszy i fraszek. Po czterech godzinach zaciętej gry sędzia ogłosił wyniki. Uroczystego wręczenia nagród dokonał Burmistrz - Emilian Bera, Radny Rady Miejskiej - Maciej Pawlinow i Dyrektor JOK - Barbara Leonowicz.

Kategoria Przedszkolaki - kategoria chłopcy:
I miejsce - Maurycy Werbel,
II miejsce - Bartłomiej Chałupka,
III miejsce - Michał Stawiak,

Kategoria Juniorzy Młodsi - kategoria dziewczęta:
I miejsce - Ksenia Duszeńko,

Kategoria Juniorzy Młodsi - kategoria chłopcy:
I miejsce - Piotr Chałupka,
II miejsce - Szymon Buła,
III miejsce - Hubert Górski,

Kategoria Juniorzy - kategoria dziewczęta:
I miejsce - Joanna Stawiak,

Kategoria Juniorzy - kategoria chłopcy:
I miejsce - Waldemar Drążek,
II miejsce - Jan Szwedo,
III miejsce - Bartłomiej Konior,

Kategoria Juniorzy starsi - kategoria mężczyźni:
I miejsce - Konrad Połącarz,

Kategoria Seniorzy - kategoria kobiety:
I miejsce - Krystyna Stasiuk,

Kategoria Seniorzy - kategoria mężczyźni:
I miejsce - Ryszard Ślemp,
II miejsce - Franciszek Filuś,
III miejsce - Henryk Jarosz.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za wspaniałą grę, wszystkim zwycięzcom gratulują, a rodzicom za wspieranie bojowego ducha i wytrwałość.
IMPREZY
brak imprez
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2020