Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Teatroman

2016-09-27 12:07:32, dodał: małgosia
Grudzień 2015 w Jaworskim Ośrodku Kultury upłynął pod znakiem teatru. W ramach Teatromana odbyły się m.in. warsztaty prowadzone prze p. Jacka Grondowego, aktora Jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida.

Zajęcia teatralne były pierwszym elementem wydarzenia. Trwały dwa dni i przeprowadzone zostały w dwóch grupach o przedziałach wiekowych 6-12 i 12-17. Do dzieci i młodzieży dołączyła również kadra JOK. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się w jaki sposób poruszać się po scenie, używać ekspresji i mowy ciała, a także przeciwdziałać negatywnym skutkom stresu scenicznego.

Zarówno instruktorzy JOK jak i sami uczestnicy podkreślali, że najbardziej przydatnymi wskazówkami były te dotyczące emisji głosu oraz merytoryczne wskazówki udzielane indywidualnie grupom pod kątem aktualnie przygotowywanych przedstawień jasełkowych. Wszyscy zgodnie chwalili wiedzę aktora, łatwość jej przekazywania oraz dobre relacje z uczestnikami warsztatów.

Zwieńczeniem imprezy pod nazwą Teatroman był spektakl „Novecento” w reżyserii Krzysztofa Prusa i scenografii Marka Mikulskiego. Sztuka „Novecento” to niezwykła opowieść jednego z najwybitniejszych współczesnych włoskich pisarzy, Alessandro Baricco o wybitnym pianiście-samouku, który jako niemowlę został porzucony przez rodziców na statku kursującym między Europą a Ameryką i nigdy nie zszedł na stały ląd.

Warto dodać, że książka Baricco została zekranizowana przez Giuseppe Tornatore w obrazie „1900 - człowiek legenda" z genialnym Timem Rothem w roli głównej.
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018