Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

WOŚP 2015

2016-09-27 11:39:50, dodał: małgosia
"Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów" - tak brzmiało hasło XXIII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagrała 11 stycznia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze, dziale Jaworskiego Ośrodka Kultury oraz w Teatrze Miejskim.

Tegoroczny sztab został utworzony przy Jaworskim Ośrodku Kultury z pomocą uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze. Od godziny 8:00 na ulicach Jawora kwestowało 50 wolontariuszy. Wśród kwestujących w tegorocznym Finale były zarówno dzieci, którym towarzyszyli rodzice oraz młodzież klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wszyscy wykazali się wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Orkiestrowe granie obfitowało w wiele atrakcji. Przygotowane na ten rok działania wystartowały w godzinach popołudniowych w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa. Imprezę otworzyły występy dziecięce. W programach artystycznych zaprezentowały się dzieci z grupy "Pracusie" z Przedszkola Publicznego nr 2 i "Tęczowe Nutki" z Przedszkola Publicznego nr 4. Wystąpiła również Schola Różańcowe Aniołki, która razem z publicznością wyśpiewała najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Między występami przedszkolaków zgromadzeni na sali goście, a przede wszystkim dzieci, wysłuchały wspaniałych bajek w narracji dwóch gości specjalnych, Starosty Jaworskiego, Pana Stanisława Laskowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej, Pana Daniela Iwańskiego. Blok prezentacji dziecięcych zamknął pokaz Jaworskiej Sekcji Taekwon-do przygotowany prze Gabrielę i Karola Forgiel.

Podczas orkiestrowego grania nie mogło zabraknąć licytacji; licytowano fanty przekazane przez Fundację Jurka Owsiaka oraz jaworskich sponsorów i darczyńców. Zacięty bój licytujący wytoczyli o maskotkę "Komisarza Lwa" przekazaną na ten cel przez Komendę Powiatową Policji w Jaworze, ale i nie mniejsze emocje wzbudzało licytowanie innych przedmiotów.

Jak się okazało ciekawą inicjatywą tegorocznego Finału, która zgromadziła licznych zainteresowanych do późnych godzin wieczornych stały się rozgrywki szachowe. Nad sprawiedliwym przebiegiem pojedynków czuwał Pan Roman Drążek - instruktor sekcji szachowej działającej przy JOK.

Jaworski WOŚP to także muzyczne granie o ogólnopolskim charakterze. Część koncertową otworzyła miejscowa formacja "Call It What You Want". Następnie wystąpiła wrocławska kapela "People of The Haze" i zespół "FairyTaleShow" z Ząbkowic Śląskich, którego charyzmatyczny wokalista wspaniale rozbawił publiczność. Orkiestrowe granie zamknął wrocławski zespół "ChilliCrew" na czele z Martyną Baranowską, wykonujący muzykę z pogranicza soulu, reggae i rapu.

Dla miłośników muzyki operetkowej w Teatrze Miejskim odbył się przepiękny koncert. W największych przebojach klasycznych zaprezentowali się artyści z Agencji Artystycznej Skala z Wrocławia, a ofiarowane cegiełki wsparły Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zgodnie z orkiestrową tradycją, o godzinie dwudziestej, jaworzanie wysłali w postaci pokazu fajerwerków "Światełko do nieba". Miłą niespodzianką towarzyszącą chwili wysyłania Światełka był przepyszny tort, który oświetlony racami wjechał na salę. Wszyscy zgromadzeni na orkiestrowej imprezie goście zostali poczęstowani tortem. Tą słodką niespodziankę ufundowała piekarnia Piekarnictwo-Cukiernictwo Furtak.

Jaworski 23. Finał WOŚP zapisał się bardzo słodko w pamięci uczestników również za sprawą pyszności z Piernikowej Chatki, w której serwowane były piernikowe serca i wiatraczki oraz domowe ciasta przygotowane i przekazane na orkiestrowy cel przez pracowników JOK. Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcjach dla najmłodszych. Instruktorzy JOK prowadzili warsztaty plastyczne, w którym dzieci wykonywały kolorowe wiatraczki - symbol tegorocznego finału, warsztaty zdobienia pierniczków, modelowania balonów i malowania buziek.

Do wspólnego grania z Orkiestrą dołączyły się również: Towarzystwo Aktywności Kulturalnej TAK JAWOR, Szkoła Ratownictwa Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, której przedstawiciele cały dzień prowadzili warsztat z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Nie zabrakło również jaworskiego "Medyka". Studenci kierunku Ratownictwa Medycznego dokonywali przybyłym pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Swoją obecność zaznaczył także Zespól Ratownictwa Medycznego Jawor, który zapewnił zabezpieczenie medyczne imprezy. Dużą sympatię i zainteresowanie wzbudzało stanowisko prewencyjne Komendy Powiatowej Policji, której przedstawiciele w roli wolontariuszy WOŚP przeprowadzali zbiórkę i udzielali informacji.

W sumie Jaworski Sztab zebrał kwotę w wysokości 21.322,87 zł, która została przekazana na cel fundacji.
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018