Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

WOŚP 2016

2016-09-28 14:47:37, dodał: małgosia
26.265,91 zł, waluta zagraniczna oraz precjoza to efekt pracy organizatorów, hojności mieszkańców, pomocy wolontariuszy i wsparcia jaworskich organizacji oraz sponsorów, którzy zaangażowali się w 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany pod hasłem "Mierzymy wysoko."


Orkiestra zagrała 10 stycznia. Tegoroczny sztab został utworzony w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, a w organizację imprezy tradycyjnie włączył się Jaworski Ośrodek Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jaworze.

Z rana ruszyło w miasto blisko 50 wolontariuszy, by kwestować na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Imprezę otworzyły występy dziecięce. W programach artystycznych wystąpiły dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 i 4. Następnie, w pokazie sztuk walki zaprezentował się klub sportowy AEP Vorenus. Dla najmłodszych przygotowane były warsztaty plastyczne oraz stoiska: malowania buziek, z kwiatową biżuterią oraz tatuażami z henny.

Do wspólnego grania z Orkiestrą dołączyło się Towarzystwo Aktywności Kulturalnej TAK JAWOR. Ponadto przedstawiciele Szkoły Ratownictwa Pogotowia Ratunkowego w Legnicy przez cały dzień prowadzili warsztat z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz dokonywali pomiaru cukru i ciśnienia krwi. Swoją obecność zaznaczył także Zespół Ratownictwa Medycznego Jawor, który zapewnił zabezpieczenie medyczne imprezy.

Dużą sympatię i zainteresowanie wzbudzało stanowisko Klubu Strzeleckiego "UR", na którym prezentowana była broń. Klub zorganizował także zawody strzeleckie o Puchar Wielkiego Serca. Z aktywności sportowych, można było również spróbować swoich siły w rozgrywkach szachowych.

Część koncertową zapoczątkowała miejscowa, młodzieżowa formacja "YORK". Następnie wystąpiła poznańska kapela "HOPE' i zespół "FairyTaleShow" z Ząbkowic Śląskich, którego charyzmatyczny wokalista wspaniale rozbawił publiczność. Na koniec zagrał nasz słynny jaworski zespół "Ga-Ga Zielone Żabki" na czele z Mirkiem Malcem.

Zgodnie z orkiestrową tradycją o godz. 20:00 jaworzanie wysłali "Światełko do nieba" w postaci fajerwerków; po tej uroczystej chwili na salę wjechał przepyszny tort dla wszystkich zgromadzonych.

Parę godzin później komisja ds. liczenia pieniędzy sporządzała protokół z przeprowadzonej akcji. Zebrana kwota była w Jaworze rekordową i została w całości wraz z walutą zagraniczną oraz precjozami przekazana fundacji.
IMPREZY
HONORUJEMY
karta
JOK na FACEBOOKu
JOK na Facebook Dołącz do nas!
REGULAMIN TEATRU
zobacz regulamin w PDF

Jaworski Ośrodek Kultury 2018