Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów

§ 1

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury z siedzibą Rynek 5, 59-400 Jawor. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji omawianej usługi. Udostępnienie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe.

§ 2

  1. Rezerwacji biletu on-line można dokonać najpóźniej na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia wybranej imprezy.
  2. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji i zatwierdzeniu jej zostanie wysłana wiadomość na podany adres e-mail z informacją o zarezerwowanych miejscach oraz o konieczności zapłaty za zarezerwowane bilety.
  3. Warunkiem otrzymania biletu jest dokonanie płatności na konto Jaworskiego Ośrodka Kultury w terminie 3 dni od momentu dokonania rezerwacji. Pieniądze muszą wpłynąć na konto JOK do godziny 15.00 trzeciego dnia od momentu dokonania rezerwacji.
  4. Jaworski Ośrodek Kultury nie odpowiada za opóźnienia w przekazywaniu pieniędzy przez banki.
  5. Jaworski Ośrodek Kultury niezwłocznie po otrzymaniu płatności powiadomi drogą e-mail o dopełnieniu wszelkich formalności i możliwości odbioru biletu.
  6. W przypadku nie otrzymania płatności w wyznaczonym terminie rezerwacja jest automatycznie kasowana a miejsca rezerwowane są ponownie ogólnodostępne.
  7. Bilety odbierać można w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub przed imprezą na którą dokonano rezerwacji

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

XX edycja powiatowego Konkursu Kolędniczego „Jaworskie Gody”

2018-01-15 13:56:30, dodał: Paweł Opaliński
Przez dwa dni, 11 i 12 stycznia, na scenie Teatru Miejskiego w Jaworze podczas XX edycji Konkursu Kolędniczego „Jaworskie Gody” zaprezentowało się około 400-stu wykonawców spośród dzieci i młodzieży. Młodzi artyści wystąpili w przedstawieniach wokalno-instrumentalnych oraz w widowiskach jasełkowych.Jury w składzie:
ks. Tomasz Bunikowski (przewodniczący), p. Renata Krawczyk (sekretarz), p. Patrycja Jarosz oraz p. Danuta Brdak przyznało następujące miejsca:

W Kategorii „Dzieci Przedszkolne” Tytuł Najlepszego przyznano „Prymuskom” z Przedszkola Niepublicznego w Jaworze; za inscenizację pt. „Boże Narodzenie”.Wyróżnienie natomiast przyznano „Akademii Krasnoludków”- Przedszkolu Publicznemu nr 2 w Jaworze za przedstawienie jasełkowe pt. „Dar Serca”.

W kategorii „Dzieci Szkolne (kl. I-III) wyróżniono zespół „HAPPY GROUP” ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze (kategoria wokalno-instrumentalna). W kategoriach widowiskowych Tytuł Najlepszego otrzymała Szkoła Podstawowa w Wiadrowie za przedstawienie pt. „Jasełka”. Wyróżnienie w tejże kategorii otrzymały „ANCYMONKI” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach za przedstawienie jasełkowe „Ach, co za noc”.

W drugim dniu obrad Jury wyłoniło następujących laureatów:
W grupie wiekowej „Dzieci Szkolne (kl. IV-VI) w kategorii wokalno-instrumentalnej Tytuł Najlepszego za wykonanie pastorałki „Bo zimą” otrzymała solistka Karolina Uziałko ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaworze. Wyróżnieniem uhonorowana zaś została Natalia Majka ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy; wykonała ona utwór „Kolęda Cisza”. W Kategorii widowiskowej Tytuł Najlepszego zdobył zespół „ESKAPADA” ze Szkoły Podstawowej nr 5 za przedstawienie pt. „Zagubiony Anioł”. Wyróżnienie przyznano grupie „Trylki” ze Szkoły Podstawowej w Paszowicach; wykonali oni utwory „Cieszmy się” i „Dzisiaj w Betlejem”.

W grupie wiekowej „Młodzież szkolna (kl. VII i gimnazjum) Tytuł Najlepszego otrzymała Kinga Fudali w repertuarze „Od serca do serca”. Kinga Fudali jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Snowidzy. Wyróżnienie za występ wokalny (pastorałka pt. „Maleńka Miłość”) otrzymała Natalia Krupa, uczennica Szkoły Podstawowej w Targoszynie. W kategorii widowiskowej wyróżnienie otrzymali „Amatorzy” ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy. Wykonali oni jasełka pt. „Gość Oczekiwany”.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się 12.01.2018 r. o godz. 18:00 w Teatrze Miejskim w Jaworze. Zapraszamy na kolejną edycję powiatowego Konkursu Kolędniczego „Jaworskie Gody”.
Jaworski Ośrodek Kultury 2019